Чому Юлія Висоцька не знає про жіноче щастя?

Щаслива дружина блискучого чоловіка, мати двох дітей, талановита акторка, телеведуча та варення Юлія Висоцька нещодавно застрягнула шанувальників з досить незвичайним визнанням.



Поза «Ложки» Ми використовуємо для перегляду Юлії однодумців, визначених та повно оптимізмом.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

В космосі, за час існування #розчинений #цей можливо #honey #ujust2good2btrue #juliavysotskaya #Juliavysotskaya

Повідомлення від Юлія Висоцька Офіційна (@juliavysotskayaofficial) 28 Nov 2018 в 12:03 PST



Але виходить ще одна Висоцька. Глибоко, тривожний, сумнівний, але готовий шукати відповіді.

У інтерв'ю з журналом Tatler, акторка розповіла читачам, які щастя не є необхідним доповненням до її зоряного статусу. Як стати щасливою жінкою в сучасному світі? Не знаю, що щаслива жінка. Я, як і всі інші. й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Де це? Коли це? #Ніч #не до сну #bonnenuit #goodnight #buonanotte #morning #juliavysotskaya

Публікація Юлія Висоцька Офіційна (@juliavysotskayaofficial) 23 груд. 2019 в 4:43 PST



«День, коли ви дуже щасливі, є дні, коли ви дуже щасливі. У вас є дні, коли ви бачите те, що світло в кінці тунелю, і ви знаєте, що ваше життя про і чому. І є часи, коли я не хочу нічого спільного з цим світом, Юлії з повагою.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Плани на вечір? #Ця таємниця #Я люблю #День народження #mipiace #juliavysotskaya #Juliavysotskaya

Публікація Юлія Висоцька Офіційна (@juliavysotskayaofficial) 4 лютого 2020 в 6:49 PST



Раніше актриса попередила шанувальників безумовної довіри в минулорічних фотографіях в соціальних мережах. Наприклад, вчора я опублікував картину з Неаполя, яка отримала неймовірну кількість вподобань. Я думав, що це дійсно відповідає моїй умові, але це не було. вона метафор. Це велика частина ілюзії, Висоцька пояснила.



Можливо, всі її слова відображають біль, що вступив до життя Андрія та Юлії через кілька років тому після страшної аварії на автомобілі у Франції. Тоді Кончаловський і його дружини з'явилися з невеликими синями, а дочка Маша отримала серйозну травму і була в комі тривалий час.



GettyImages і, можливо, причина відрізняється. Хтось помітив, що щастя, коли одне завдання виконано і ще не виникало. Висоцька часто розповідає, що «Я завжди хотів бути художником одного режисера».

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Я просто залишаю фотографії тут. Всі слова у людини, тільки в приватному порядку. Сьогодні ваш день, що означає шахту) Гура! @andrei_konchalovskaya #days #Konchalovskaya #Yuliavysotskaya

Повідомлення від Юлія Висоцька Офіційна (@juliavysotskayaofficial) 20 Aug 2020 в 3:47 PDT



Я завжди хотів бути те, що Джульєтта Мазіна була до Фелліні, що жінки Бергмана були до Бергмана, хотів би бути Музею, так, не більше. Що я хотів, я отримав його. й



Згода Юлії Висоцької змушує вас думати, що удача є флотом, і щастя може раптово ковзати з рук. Все більш важливим для нас є підтримка близьких і віра, що чорна смуга буде рано або пізно буде замінена білою смугою.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное