Що взяти в пам'ять матері, яка залишає назавжди

Втрата матері Він змінює життя людини назавжди. Ночівля, світло, тепло і рідні листя. Тексти пісень, а це означає: І душа рівна фрагментами спогадів, які падають на тебе. До тих пір, як батьки живуть, важливо пам'ятати їх. Щось особливо, щось інтимне.

На другий день ми походимо в історію чоловіка, який розповідає про свою матір. Кожна лінія, написана Ігорем, з теплою та любов'ю до рідної людини. Ми не можемо допомогти, але поділитися цими делікатними з вами!



Моя мама почала ходити від мене, і я знаю, що я повинен прийняти щось з неї. Але не в фізичному сенсі, як пам'ятний об'єкт (хоча тоді я мав один - кришталева сіль шейкер з срібним обідом зі свого старого весільного набору), але щось особливе, рідне, близького і коханого, а точніше процес. І я вибрав. Це був млинці ...

Як покинути мами? Це дуже просто: вони ослаблені, забути слова, стають повільними, з глушниками, допитним словом і втомою від тріфл. Якщо ви дитина, ви знаєте, що відбувається. І якщо ваша мама, батько або сестра пов'язані з лікарськими засобами, то з часом ви стаєте майже медсестра. А потім не витрачайте час!



Одного разу я прийшов, щоб відвідати маму. Як звичайно, вона запитала мене, що я хотів їсти. Я просив для млинців. "Тільки ми зваримо їх разом, мама", - сказав він. - І я пишу ваш рецепт. Вона дуже любила ідею, особливо з'явився помічник, і вона вже була важкою для неї стояти на плиті довго.

Мами диктують: 20-25 млинці потребують 3 яйця, 12 столових ложок борошна з гіркою, 4 столові ложки рослинної олії, щіпка соди, трохи солі. Не кладемо цукор на всі, 2 склянки теплого молока і останні - склянку окропу. Дивитися, немає грудок. й



"Так," Вона сказала. - Вода повинна бути прохолодною окропом. Потім млинці будуть тонкими, прозорими, з маленькими отворами. Як вам подобається. Рецепт був написаний, підготовка закінчуються і почали випікати.

Першу маму продемонстрували мене, після чого я почав залити млинці тісто на гарячому каструлі. Вона сказала: Поширюємо тісто по всій поверхні. Млинка після млинця виросла стека на пластині. Часом після часу млинці вийшли краще, округли, без отворів. Головне в цьому випадку полягає в тому, що коли ви перетворите млинець, не розбиваєте його. Я кажу вам!

За 2 місяці ми встигли випікати млинці пару разів з матір'ю. Сметана, варення, мед, червона ікра, чорний. Якщо є час, можна загорнути в млинці сир з родзинками або фарш з рисом. І все, що потрібно для цього достатку, сильний чорний чай з молоком. Ммм ...



Я роблю млинці тільки на 8 років. Я став про, випікаючи в двох сковородах, керуючись впискою на півгодини. Я пройшов досвід роботи з дочкою і поділився рецептом з друзями. І все ж, мої млинці не так смачні, хоча вони виглядають однаково, а рецепт не зламаний. Не пропустіть щось. Я спробую їх. Може бути, хто може зробити це краще, ніж мене. І я точно знаю, хто. Моя мама

З редакції Вирощування, Діти часто стають байдужими. батькам. Хтось звертається до роботи, і хтось тільки знаходить інший звичок. Тим не менш, не кожен думає про те, як швидко час. Зателефонуйте мамі і подаруйте їм більше. Не знаю, що завтра тримає нас. Ви можете прокидати і розуміти, що ви просто не зробили. Але це занадто пізно...



浜у 灞 绀 Чи є це незвичайний рецепт або процес? Чекаємо Вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное