Нагадка про те, що час тут невидимий.

Не можна шукати без сумності на старій мамі і тато. Вони все частіше просять допомогти, але ще більше мовчить про свої проблеми. Вони бояться бути дратівливими і відволікаючи своїх дітей від важливих речей. Тим не менш, у батьків є проблеми зі здоров’ям. Дуже важко коли пам'ять З кожним днем настає гірше.



Сьогодні ми хотіли б поділитися з вами доторкнувшись сюжету, який нагадує вам, як перехідний час. І в кінці статті ви знайдете підбір вправ для навчання пам'яті. Поділитися з батьками!

Пам'ять літніх людей дуже щаслива. Я піднялася любов'ю та щасливими батьками. Зараз я. Чим старше я отримую, тим більше я відвідую маму і таду. Дізнайтеся, як вони є. Одного разу я побачила неоднозначну і побачила їх на коктейлі.

Вони сидять на руках. Тато, як звичайний, зігріті мами руки. Я переконався, що вони люблять один одного. Я не знаю, як розповісти їм, що я пішов. Це буде довга поїздка, тому я прийшов, щоб розповісти їм все і заспокоїти їх заздалегідь.



«Записати свій номер телефону на шматку паперу, ляльки» запитав після декількох спроб запам’ятати його. Зійшла пам'ять. І так вони спробували - ніхто не на всіх. Як це зробити без мене? Я пишу номер у великих числах і залиште кілька копій у всіх важливих місцях. Якщо вони забудуть, куди шукати.

Старий вік, ніж це здається. Незважаючи на те, що пам'ять старших людей іноді не вдається, батьки щасливі. Більше того, я хочу, щоб завжди бути таким чином. й

Як тренувати пам'ять Доведено, що людина досягає власної шемале 27 років. Це означає, що ви повинні почати навчання пам'яті якомога раніше. Це знизить ризик виникнення проблем у дорослому віці.

  1. Розробити візуальну пам'ять. Найсвіжіші та найцікавіші вправи – “Знайди 10 відмінностей”. У віці смартфонів ви можете легко завантажити правильний додаток для себе або показати його батькам. На перший погляд, як проста гра. Але після декількох хвилин вам доведеться трохи процідити всі необхідні елементи в образі.
    Мар 28 2014 в 12:21 PDT



    Ще один простий варіант. Візьміть 5 матчів і кидаємо їх на підлогу. Ваше завдання полягає в тому, щоб запам'ятати їх розташування, перетворювати іншу сторону і викласти інші 5 матчів, як і перший. Ти океї?

  2. Для розвитку слухової пам'яті. Якщо вам подобається музика, ви будете насолоджуватися цією вправою. Грати деякі треки, слухайте його. Потім намагайтеся психально продовжити пісню в момент, коли ви зупините її. До речі, ревізійна пам'ять відмінно розвивається читанням образу. Крім того, він покращує дикцію, інтонацію і розширює словниковий запас. Р



  3. Розробити моторну пам'ять. Вам потрібно сісти перед стіною і повісити на неї шматочок паперу. Потім закрийте очі і робіть крапку на сторінці, де ви хочете. Потім відрахуйте 5 і спробуйте знову, щоб покласти крапку в одному місці, але не відкрийте очі. Якщо відстань між точками невелика, добре розвинена моторна пам'ять.



  4. Швидкий хід для розробки робочої пам'яті. Підпишіться на зворотне замовлення від 300. Але візьміть не тільки одну, але й відразу три. Ще один простий, але ефективний. Подумайте одне слово для кожного літери алфавіту. До речі, це вправи ідеально підходить для іноземних мов. 999 р.





Пам'ять літніх людей Необхідна підготовка. Якщо ви не почали працювати з батьками. Вам і потрібно подбати про себе прямо зараз. Якщо у вас є власні ефективні вправи, обов'язково покажіть про них в коментарях. Ми ділимося досвідом з кожним днем!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное