Де залишити листя волоського горіха до весни, щоб кожен ревній урожай

У п'ятниці програє останні листя, а осінній клумбі стає схожим на невеликий казковий монстр. Недосвідчені господині, включаючи себе, часто не знаю, чи кинути листя або залишити їх. Щоб визначити, я попросив мене більш досвідчені друзі-гардени, а також розширив пораду домовласників в Інтернеті. Я шукаю свій досвід.

Осінь Спальня Я отримав багато різних порад. Деякі з них дуже суперечливі, тому будьте обережні! Пам'ятайте, що реальний садівник повинен пройти через вогонь, воду і мідні труби для досягнення найвищого рівня майстерності. Отже, що радять робити з осені листя горіха досвідченими садівниками і садівниками:



  1. Вони говорять, що листя часнику дійсно люблять. Багато рослинний часник на зиму і покривають його горіховим листом.
  2. Картопля ще краще вирощувати, якщо додати листя і мульчувати при вирощуванні. Пані Пробити А потім висаджують картоплю. Кількість картоплі зіпсована паразитами і шкідниками значно знижується.



  3. У винограднику також можна сміливо покривати горіховим листом. Білоруський біолог розповідає про це в своєму відеоролику.
  4. Якщо є дійсно багато листя, томатно-слов'янські Консервувати його в темних пакетах і накрити грунт під томатними кущами навесні. Вони кажуть, що бур'яни не отримають ваших помідорів, або.



  5. Садівники цінують пзельмен для того, що його листя не перетворюються на «холоду» взимку, а тому добре захищають ніжні рослини від заморозків. Зняття такого чохла також не складно.
  6. Великий мульч з листя, які випали занадто рано, виходить огірокй Відповідно до садівників, листя горіха також відмінно підходять для вирощування деяких квітів. Наприклад, гортензії, троянди, тюльпани, лілії і багато інших ранніх квітів. р.



  7. У листках йодЗ цієї причини мухи, гусениці і комарів дуже рідко зустрічаються під горіхами. Однак деякі рослини не люблять йодину.




Але під горіхом потрібно висадити все дуже акуратно. Це товщина своїх гілок, які створюють велику тінь. Не забудьте прочитати про те, скільки квітки ви хочете висадити як сонячне світло. Можливо, ви можете надати деякі поради для мене і наших читачів про листя волоського горіха та інших дерев, які притулать наші клумби восени? Чим краще боротися з ними?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное