Скільки довше чекати до кінця пандемії, говорить доктор Комаровський

Під час одного з живих трансляцій на каналі YouTube, доктор Комаровський розповів про те, що коронавірусна пандемія завершиться. На жаль, його прогнози не настільки оптимістичні, як ми б хотіли б. Крім того, експерт впевнений, що в цій ситуації важко передбачити все. Редагування нижче "Сайт" Повідомляючи думку Євгена Олеговича про питання, що турбує всіх без винятку.



Коли почалася коронавірусна пандемія, я впевнений, що все буде більше 1 травня і, якщо не пощастило, по 1 червня. Всі наші надії для ультрафіолетового світла і відкритого повітря не вдалося. Ми переоцінюємо можливість передачі контакту. Ми підширили здатність вірусу залишатися в повітрі, він сказав.



Комаровський, як багато інших фахівців, більше не бачить точки в карантинних заходах. Свою ефективність спочатку перебільшено: як тільки карантин ослаблений, епідемія спалахує з поновленим багором. Тільки наявність антитіл принаймні 60% населення може змінити ситуацію.



Крім того, економіка країни сильно страждає від суворого карантину. Тільки кілька станів здатні затягнути гвинти і вижити в таких умовах. Саме тому Євген Олегович вважає, що спадковий імунітет є єдиним виходом.



«Як тільки ми закриваємо в приміщенні, зупинимо провітрювання, вологість знизиться. Вірус буде зберігати протягом днів в цьому повітрі, і більше людей будуть хворі, сказав Комаровський. ситуаціяй



Зрештою, лікар бачить. два сценарії розробка подальших розробок. Згідно з першим, вакцина буде доступна найближчим часом, і епідемія буде завершена до кінця 2022 року. Згідно з другим, спадковий імунітет пригнічує пандемію одночасно.



Тим не менш, Комаровський не сумнівається, що з часом COVID-19 стане чимось схожим на грипу. Буде. сезоннийМи можемо забути про глобальну пандемію. Ну і два роки досить. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Бажаємо вам міцного здоров’я та здоров’я!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное