Instagram зірка каже, що вона ніколи не дала пожежі

Актриса Настася Самбурська сказала, що вона б не була маринована пожежа, бо він був бідним для неї. Я не скажу слово для слова, але я зрозуміла, що ці хлопці не успішні, щоб піти з ними означає не поважати себе. Вона не буде, наприклад. Але спадщина Кожна людина розуміє її самостійно. Що таке Настасія. Або як пожежник, який вибрав для збереження людей.



Хочу сказати, що немає історії успіху. До питання, «що там,» ми в редакційній колегії. "Сайт" Ми можемо відповісти на це. Кожна людина має свою особисту історію дощів і низів. Все, що вам пропонується про успіх, зазвичай добре налагоджений. Негативний видалений, позитивний доданий.

Проблема успіху Чому це так? Так, якщо ми «розроблені» так само, ми не машини, які мають однаковий набір команд. Кожна людина відрізняється. Все враховується: інтелект, соціалізація, емоційний фон. Я не хочу сказати безпосередньо, що на неприпустимих землях неприпустимих племен, як правило, параситізувати, але іноді він виходить таким чином. Хто сказав Настасію?

р.

Нескінченні етикетки успіху болять мене особисто. Включаючи гнів. Поділитися Ті, хто відірвав їх ас і тих, хто нібито нічого не робимо. У мене є багато талановитих друзів, справжніх професіоналів у своїй галузі - митці, музиканти, викладачі та лікарів. Я дивлюсь, що буде робити решту роботи?

Вогнегасники, сантехніки, пересувні працівники та м'ясорубки збираються і підуть долати, незважаючи на підборіддя і блискавку, в будь-який спосіб досягти висоти успіху і завоювати їх. Так Самбурська помітить їх. Але що це? Чому вони не поспішають? Це може здатися дивним, але є дуже очевидна відповідь: вони не хочуть. Просто жити спокійно, фарбувати фотографії, лікувати пацієнтів і навчати дітей в школі.



Ми робимо. Успіх вимірюється тільки при доході. А потім різні жінки з instagram дозволяють собі, наприклад, називати MOE програвачами. Я не говорю про інші професії. Все вірно, Бог буде з ними, тим успішними. Вони відчувають почуття. Чому не так багато людей намагаються досягти успіху?

Проблема успіху Ми маємо різне ставлення і почуття миру. Для мотиваційного доповідача це подяка зібрати приміщення на тисячі людей і розповісти їм, чому він досягався і не зробив. Для сором'язливої дівчини, це подяка почати спілкування з людьми, не боятися почати діалог першим. Не знаю, що це для неї і які внутрішні враження вона повинна пройти через.



Вони хочуть вирівняти себе з людьми, які повністю позбавлені внутрішніх ресурсів (таких, хто хоче зробити це вже і робити). Це відбувається з різних причин: виховання, риси характеру, психологічна травма, яку людина може не підозрювати. Просто відмітка, яку слід побачити. Ці "стопки" автомобіль і невеликий кошик.

Я покажу вам це: всі ці натяки лази, ігнорування, неправильний вибір професії є всі етикетки, які деякі люди висять на інших. Ви це робили? Добре зроблено, купуйте собі цукерки. Ще не вдалося. Але він виходив і купить собі цукерку. Що таке успіх. Ні йому. Але є окрема людина з ресурсом.

19

Чи має сенс сказати, що все це «процедури», які заливають з екранів і телефонів, тільки приводять деякі в парних лімітах, що робить їх максимально простими? Зроби себе, щоб бути неправильним? Ми будемо раді знати, що ви повинні сказати про це. Тож переконайтеся, що ви залишаєте коментар.



Проблема успіху Про бажання змагатися, беручи своє місце на сонці, дайвінг до кожного, що ви маєте справу. Але це не означає, що ваш рецепт є правильним для когось. Ось велика стаття про те, чому не варто боятися невдачі і чому помилки не розчаровують вас. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное