Інструмент після якого кухонні рушники будуть сяючі білі без кипіння

Як відбілити кухонні рушники будинку? Щоб бути білим, без місця, як ви? попросила мене другу на телефоні. Не знаю, що я маю свого роду хлопця, який використовує рушники і начинки. кухонний текстильАле кидати ці корисні речі в господарстві після невеликого забруднення вважається відпрацьованим.

Моя мама і бабуся завжди пердят з окропом. Але я лази господиня, я не люблю зайві смузі. Не дуже багато часу, але хочу подарувати їй кохану. Що я збираюся говорити про сьогодні дійсно чарівний. І не дайте соняшникову олію, як ви, так і праву реакцію. Мама не може вірити, що я навіть не відварююся.

Габаритний зображення

Як відбілити кухонні рушники в домашніх умовах Сьогодні редакція "Сайт" Увійти пердятй Не залишайтеся на місці!

р.

Вам потрібно.
  • 5 л води
  • Кошик
  • 2 ст.л. рослинного масла
  • 3 ст.л. будь-якого відбілювача
  • 4 ст.л. прального засобу


р.

Прогрес роботи
  1. Варити воду в чайник і потім залити в басейн, чашу або відро. Дивитися те, що ви захочете.
  2. Додайте рослинне масло, порошок і відбілювач до води. Дрібно перемішати, а потім додати рушник і інші кришки кухні, які потрібно відбілити. Нехай текстиль охолоджують прямо в басейні.
  3. Дуже зручно розмістити рушники на ніч, а вранці вже вийняти рушники без забруднення.
  4. Промийте рушники вручну або, якщо ви не хочете, щоб мене навколо, ви можете скористатися машиною. Тільки в цьому випадку використовуйте порошок, який підходить для пральної машини.
  5. Чисті рушники змивають сухим.
  6. Все мудрість! Дуже зручно, це не так?




Редакційна колегія Я також раджу дізнатися, як відбілити ніжну білизну мережива в домашніх умовах. Але ще краще, ці методи можна використовувати для запобігання появи жовтості!





Тепер ви знаєте, як пердят У домашніх умовах, так що ваш кухонний текстильний помічник блиск білого кольору. Довірте мене, цей метод працює 100%. Я не знаю, що тут працює магія, але будь-які плями, навіть дуже старі.

Спробуйте і подивіться на себе.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное