Незвичайний тарт, з яким бабуся занурює тьмяний підліток, щоб відвідати

Якщо ви хочете урізноманітнити щоденне меню і одночасно приємно здивуєте будинок, зробіть їх торт за допомогою сім'ї. духова шафай Цей відкритий торт у Франції називається тартом, оскільки він є французьким містом Nancy - місцем народження цієї випічки.

Торт готують без багатьох страв, а завдяки своїй простому, але відмінно поєднуються продукти можуть стати дійсно чудовим обідом, вечерею або навіть сніданком. І для свят також буде дуже корисним. Універсальна страва для всіх випадків!



Пиріг з грибами в духовці Сьогодні видання "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки картопля-тар з грибами. Аромат з цієї випічки не може бути переданий слів!

Склад для картоплі
  • 450г картоплі
  • 60г сир
  • 1 яйце
  • 50г борошна


Наповнення інгредієнтів
  • 600г гриби
  • 180г сметана
  • 2 яйця
  • 1 цибулина
  • 3 ст.л. рослинної олії
  • 15г вершкове масло
  • сіль, перець за смаком


Підготовка
  1. Очистити картоплю, порізати їх навпіл, залити їх водою і дати їх варити до готовності.



  2. Промийте гриби, очистіть їх і зріжте пластинами. Очистити цибулю і порізати півкільцями. На нагрітій сковороді з рослинним і вершковим маслом обсмажують гриби по обидва боки на сильному вогні. Під час смаження додайте сіль і чорний перець. В кінці додайте цибулю і обсмажте його до золотистого.





  3. Готова картопля - горіхи. Додаємо до неї яйце, тертий сир, сіль і перець. Добре перемішати, а потім додати борошно. Змішайте тісто. Він повинен бути м'яким.





  4. Щоб приготувати начинки в гриби з цибулею, додайте збиті яйця, сметану, сіль і перець за смаком. Подивляйте його акуратно.



  5. Випікання цвілі (У мене 20 по 20 сантиметрів) змащують невеликим шматочком вершкового масла, а потім поширюють тісто в форму, рівномірно розподіляючи її по всій поверхні. Вологі руки роблять бортові з тіста. Поставте гриб начинку зверху. Випікати в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за 40-45 хвилин.





  6. Це, Грибний млин готовий. Бодибилдерши!





Для ознайомлення з цим рецептом докладніше див. відео красивої господині Лілії з кухар-канал "Просте призначення". Я люблю всі рецепти з цього каналу.

https://www.youtube.com/watch? v=GU_svfERc1o

Також я пропоную читання рецепта для відкритого торта в Лорраїні. Уповноважений Мейгрет улюблений кіче!



Тепер ви знаєте, як зробити краще. Грибний млин в духовці. Хентльове тісто на пюре з легким вершковим сиром ароматом і смаком грибної начинки є безпрограшним варіантом, щоб смачно подавати коханим і здивувати гостей. Такий тарт можна їсти гарячим, прямо з духовки, але він смакує ще краще, коли він охолоне. Мій чоловік любить холодно, прямо з холодильника.

Вам подобається грибні коржі, у вас є улюблений рецепт?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное