Чоловік, який не помітив своєї сім'ї, доки не зраджує з дружиною

Роль чоловіка в сім'ї Це не просто про те, щоб зробити гроші для сімейних потреб. Голова сім'ї повинна захищати, підтримувати і надихати своїх близьких. Але не кожен має достатньо часу, бажання і сили для цього. Деякі люди вважають, що такі обов'язки непотрібні.

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповідає історію чоловіка, який зумів ігнорувати свою сім’ю протягом тривалого часу. Чи зможе він скорегувати свої помилки для того, щоб побудувати нормальні стосунки з людьми, що близькі до нього?



Я стояв на зупинці, що день чекав автобуса. На жаль, мало людей. Просто мені і деякі хлопці говорять на телефоні. Я слухав його слова.

«Так, мед, я отримую цукерку на шляху». Що? Ви хочете, щоб піца? Але це з іншої сторони міста. Все правильно, я буду, як ви кажу, юнака співала. Я відвертаю, сміхаючись на своїх словах. Він так молодий і каблук.



Коли він закінчився, і ми вже на автобусі, я, не чекаючи його, запитав: «Ви пошкодуєте його змами?» Він дивився на мене незрівняно, але не відповів.

На автобусі я думав, що не сказав. Я пам'ятаю дружину в перший раз Він був великим, а потім заспокоївся вниз. І були діти... Я не маю бажання повернутися додому. Їх постійний кричить і не тільки знеболюється. А дружина, завжди зайнята з господарськими хребтами, переїхала.



Після роботи я не поспішав повернутися. Що робити вдома? Я насолоджуюся часом з колегами, друзями або навіть просто знайомими. Він почав торкнутися до пляшки. Я забрав все нормально. Зустріч цього хлопця зробив мене думка.

Коли я отримав додому, ніхто не зустрів мене. Він був незвичайно тихим. На столі я знайшов замітку, намальовану в несудимому почерку. "Татусь!" Мама стала хворою, вона була прийнята до лікарні. Я взяв Таня на мій бабуся, після чого я піду до моєї матері. Я залишила вечерю на столі. Просто прогрійте його. Я сподіваюся, що ви можете зробити це самостійно!



Після читання моєї старшої сонної замітки, я прокинувся. Моя дружина знаходиться в лікарні, сини залишили місто, і я шкодую, що не збирається пива з колегами 5 хвилин тому. Я назвав таксі і пішов до лікарні.

Стан дружини не викликає занепокоєння лікарів. Але дуже факт, що вона була в лікарні через переробку мене засихнула. Він був мій байдужість, що поїхав її до лікарняного ліжка. Що робити? Як я шукаю дітей в очах?

р.

Я поставив багато зусиль, щоб отримати її на ногах. Він зробив господарські хори, навчився робити толерантний масаж, відроджений як її, так і дітям з його приготуванням. У цей момент я відчув, як ми всі сім'ї. Я повернувся до роботи.

Я ніколи не бачив, що хлопець знову. Може бути, якщо ми знову зустрічаємось, я зустрінеш і апологізуємо. Я був неправильним. І він хороший, що радує своїх коханих і згубить своїх змів.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Хоча життя завжди сповнена нещасних випадків, іноді приємні і іноді трагі. Це добре, щоб отримати ще один шанс. І радий, що наш герой, здається, вдалося скористатися цією можливістю і знову знайшов сім'ю.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное