Чому кажуть, що чим більше людей знають, тим більше вони люблять собаки

Ви можете бути впевнені в доброті та смертності людей навколо вас. Але маска Вони крихкі, і зовнішні вигляди одержують. В іншому випадку потрібно лише один випадок, щоб вигнати людину і змінити свою думку про нього назавжди.

р.

GettyImages поділиться з вами сьогодні Історія зоооволонтера та поетахто живе в місті Челни. У соцмережах він може бути знайдений ім'ям прокурора Олексія. Дії цієї людини заслуговують, і кожна лінія він написав дотику до глибини душі. Ми раді розповісти вам про цей чудовий чоловік.

Я колись приніс до роботи бездомний цуценя. Це сталося. Я знайшов п'ять хвилин до роботи. Він був брудним і непристойним сином джонгеля. Я приховав її в кутку офісу, але цуценя тримала відкидання і віджимання. В кінці всі колеги побачили його.

І людські маски тушковані на ногах.



Ось дуже добрий секретар Марина Вікторівна. Молодий і смішний. Її майстерно зроблене обличчя дивно скручується на погляді брудної цуценя: «Алексі Олександрович! Ви не стискаєте на всіх? Дірт висаджував тут. Її яскрава, добра маска не далеко від похилого відкидання брудного хвоста укусу сина.

Ось очищувач Ніна Володимирівна. Завжди втомлений, змащувати і сердитися на всіх старих жінках. «О, хто наш хвіст тут?» Олексій Олександрович, це робота відвідувача, або особистий? На ноги кладуть злої маски, і я бачив чутливу і добру обличчя.



І ось мій колега Сергій Іванович. Завжди корисно, симпатична і любляча всіх навколо вас. А жарт розповість, і твій жарт посміхнеться. Він не виходив за межами офісу, який день. Сергій Іванович сказав, що бездомні тварини бруду та захворювання. На моїх дверях кладуть брудні, тонкі маски посміхання гіпокризії.



й Але більшість з усіх я застрягнув мене боса Анатолія Сергеевича. Як завжди суворий, незадоволений і не готовий до діалогу, він просто і відразу сказав: "Так, Alexei Alexandrovich, здається, що вам потрібно день для сьогодні ..." Ви знаєте, що, візьміть цей молодий чоловік і зайдіть додому. Просто не кинути цуценя... Жива істота після всього. І, втілений взяти маску неперевершеного лідера, що посміхається на нас з цуценям, зникне за дверима.

На ноги кладуть маски людей, які в контакті з щодня протягом багатьох років. Але раптом я розумів, як мало хто знав ці люди. й

Ми часто думаємо, що ми знаємо людей, які ми спілкуємося протягом багатьох років. Це наші друзі, колеги, друзі та навіть родичі. Але це не для нічого, що говорять подруга в неприємностій Звичайно, рятувальна цуценя, навпаки, радість. Але він відкрив очі основного персонажа і зробив його чітким, хто є хто.

Мар 28 2014 в 12:21 PDT



У коментарях до цієї історії читачі називають твариною своєрідним випробуванням людства, літмусовим тестом. Це дійсно! Як часто людина виявить свою сутність, показує ставлення до різних речей?



GettyImages Олексій прокурор має свій обліковий запис в Instagram і Vkontakte, де він ділиться не тільки своїми історіями. Людина пише інформаційні статті для волонтерів зоопарку та всіх, хто піклується про бездомних тварин. Крім того, Олексій шукає будинок, знайдених і покинутих собак і котів. Якщо ви зацікавлені в цій темі, обов'язково подивіться на його сторінках в соціальних мережах!

Чи розповідається ця історія чоловіка? Поділіться враженнями в коментарях. Шукаємо!

Фото в статті .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное