Чи можу я зробити карцей або лука під час зустрічі з Королевою?

Всі дорослі принаймні в загальному розумінні, як поводитися на вечірці. Але що якщо у вас була можливість відвідати її величну королева? Для тих, хто не народився в палаці, дуже важко розібратися в тонкощах королівського протоколу.



GettyImages Хтось скаже, що шанси на звичайну людину зустрітися з Windsors нулі. Можливо, 17-річна школярка Грета Тунберг подумала те ж саме перед зустрічі князя Чарльза. Життя було різним. Таким чином, це ніколи не пізно, щоб розширити свої знання про судову етикетку заздалегідь.

«Особливості є судом царів і обов’язки всіх хороших чоловіків». Ви завжди повинні приїхати заздалегідь. Після всіх, згідно з правилами, Королева прибуває в будь-який захід. І виняток тут можна зробити тільки для нареченої.



Поза «Ложки» "Приїжджають гості до церемонії початку і Королеви п'ять хвилин до прибуття Мегана", - згадує колишній королівський редактор Дункан Ларкоме Принц Гаррі і Меган Маркл на Віндзорському замку.

Чи можу я зробити карцей або лука під час зустрічі з Королевою? Перше, що приходить до розуму, є незручним карцеєм режисера Якіна з ексцентричної комедії Леоніда Гайдая.

р.



Офіційний веб-сайт Королівської сім'ї: "Не обов'язкові коди поведінки при зустрічі королеви або будь-якого іншого члена Королівської сім'ї, але багато людей вибирають, щоб приховати їх традиційними нормами".



GettyImages Традиційні норми призначають чоловіків, щоб зробити "чорний лук" і жінок - невеликий карцеси. Літерально: «легко вигинають ноги в колінах, переносять вагу на передню ногу». Це, до речі, відмінно обробляється Анжеліна Джолі, коли Єлизавета II присудила її звання кінно-тренаріанської леді.



Тим не менш, для суб'єктів Her Majesty суворі правила. І я б не закликав принцеси Beatrice легко. Вона регулярно бере участь у спортивних змаганнях і навіть бере участь у лондонських марафонах.

Як ви за адресою Королева? Не займайте приклад князя Гаррі і зателефонуйте Королеві Бабця. Згідно з етикетом, на першій зустрічі вони кажуть "Ваша величність", а потім - знаменитий британський "маам" в двох списках.



Так само правила застосовуються іншим членам великої королівської родини. На першому засіданні необхідно скористатися назвою «Ваша Королівська Високість», а потім «Сир» або «ма».

Чи правда, що тиша золота? За правилами, ініціатива завжди показана монархами. Інші повинні говорити тільки при зверненні до них. «Сучасний протокол, що не варто підходити до королеви або запитати її будь-які питання», - сказав Лькомбе.



GettyImages: Не сидіти і їсти перед Королевою. Тим не менш, це правило використовується справжнім джентльменом щодо будь-якої жінки, незалежно від благородства її походження.

Чи можете ви сподіватися на себе? Допускаються телефони, але вони повинні мовчати. Взявши себе з членами царської сім'ї, згідно з посадовими особами протоколу, є "насиково не рекомендується".



GettyImages, однак, немає жорстких правил. Члени королівської сім'ї роблять те, що відчувається прямо в даний момент. Якщо, наприклад, хвора дитина просить зайняти себе при відвідуванні лікарні, він швидше за все не буде відмовлено.

Чи можу я доторкнутися до королівської особи? Немає права на дотик королева. У той же час не забороняється ініціувати руку. Її Majesty вирішить, що вона хоче погладити руки.

р.

Поза «Ложки» Варто зазначити, що навіть могутній світ, коли зустріч Королеви з часом дають змогу отримати певні перегляньте. Michelle Обама hugged королева Єлизавета по її плечах.

Чому не королеви в чорному кольорі? Королева не любить чорні сукні. Вони асоціюються з мисливцями. Таким чином, роял-провайдер настійно рекомендує не носити чорний при прийомах за її участю.

Р

Отримав запрошення на королівську вечерю, варто освіжити правила столового етикету. Ми не будемо говорити про руки на столі, звичайно. Чашка повинна бути проведена тільки трьома пальцями, а соус не повинна бути піднята чашкою.



Поза «Ложки» Цікава історія про застосування численних столових приладів. Повідомляємо, що простий 27-річний хлопець Юрій Гагарін на прийомі на Королеві плутався після перегляду своєї кількості. Єлизавета відразу ж відродила радянський гість, кажучи, що вона не дуже знає, що потрібно для чого: «Я служила недолікам, що потрібно. й

У висновку, що життєрадісна і добре порушена людина повинна дотримуватися норм етикету не тільки при королівських прийомах, але і в повсякденному житті. Антон Павлович Чехов був тисяч разів правою, коли він сказав: «Нещо так дешево і не цінується так дорого, як полоненість. й

Категории

Смотрите также

Новое и интересное