Припустимий жаді чоловік, дружина якого перед весіллям заслужила добре

Коли ви познайомитеся з людиною і коли ви починаєте жити з ними під одним дахом, стає зрозуміло, що людські якості, які ви любите їх так багато не все. Це сталося з жінкою, яка розповіла їй історію. Любителька. І тепер він вітний чоловік, який розраховує кожну копійку.



Я не можу зрозуміти, чому мій чоловік став настільки ж багатим. Це було несподівано новина для мене і великого розчарування, тому що спочатку я відчував свою турботу і увагу, і тепер все це не так. Більш того, мій чоловік почав підрахувати все, що я провів в домашніх умовах благоустрій і крупи.



Перш ніж я одружився, я працював в престижній роботі, тому я нічого не заперечував. Я можу заощадити гроші до свят і мати хороший відпочинок за кордоном. Я зустрілася з пропозицією присвятити себе дому та сім'ї. Я думав, що це була гарна ідея для очищення будинку, коли мій чоловік працював. Він, в свою чергу, задовольнив взяти на себе роль хлібопродуктів в сім'ї.

км

Спочатку я купила пару стільців і дивана в вітальні. Мій чоловік відхилив стільці. Потім він був незадоволений кольором штор в спальні, хоча вони дуже підходять до колірної схеми в інтер'єрі. Тексти пісень, а це означає: Але після того, як вона сліпила на мене, що це не так, що ми мали різні смаки. По-перше, він запитав, скільки грошей він необхідний, і не давав більше суми. Тоді він запитав мене, щоб принести всі чеки додому. Тепер перед тим, як перейти до магазину, я даю список товарів, для яких мій чоловік дає приблизну кількість, після чого він перевіряє всі перевірки.



Може бути, це норма для деяких, але це здається дика для мене. Про те, що ця ситуація була помилковою. Поведінка її чоловіка і не знайшов нічого кращого, ніж навчити його на телефоні. Тепер, коли мова йде про витрати, мій чоловік пам'ятає мами і ми боремося.

р.

Мама не може бути спокійним. Кожна телефонна розмова закінчується з її викладанням, як поводитися з чоловіком. Я знаходився до мене. Я почав думати про роботу. Так, я не буду запитати чоловіка за гроші, і він не контролює мене. Коли я поговорив про це, вона тільки сказала, що в Указі я знову відповіла від мого чоловіка, і він не буде щедрим. Я не можу допомогти, але думаю, що я буду запитати чоловіка за гроші знову. І це не підходить мені на всіх. Але не залишає чоловіка за гроші?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное