Чи варто консультуватися з доброю душею, що робить це?

Коли жінка розбиває чоловіка, один спосіб або інший, вона думає про це. Що буде нові відносини?й Хтось переосмислює помилки минулого, і хтось має намагатися на однакових граблі або зіткнутися з новими проблемами.



Наприклад, героїні нашої історії сьогодні вдалося пройти через багато в житті. А що таке складний життєвий досвід призводять до того, чому її дочка заважала ситуацію матері? Детальніше про це.

Мій батько залишив мене і мій мати, коли я був трохи. З тих пір вона підняла мене самостійно і зробила все, щоб зробити мене щасливою дитиною. Ми пощастили мати власну двокімнатну квартиру. Як мінімум деяка стійкість.

Коли я пішов в університет і пішов до столиці, моя мама почала жити для себе. Вона, нарешті, позбавляється від минулого і зустрілася з новим чоловіком. Він жив за межами міста в приватному будинку і майже відразу запросив матері пересуватися. Вона, без зцілення, прийнята його пропозиція.

р.

Зняти квартиру можна відразу. У будинку Дядько Колі почав доглядати за будиночком. Я не пам'ятаю її, як вона була тоді. Незважаючи на те, що ми рідко побачили один одного, її очі пожовті з радістю.

Це майже 10 років. За цей час я закінчив університет, одружився і мав свою першу дитину. Продовжую жити в столиці, в оренду квартиру. Я не планую повернутися додому, тому що я знаю, що моя мама була більш комфортна оренда квартири.



Моя мама і я назвав один день. Вона сказала, що вона залишила дядько Kohli і повернулася додому. Її голос був дуже засмучений, тому я вирішив піти і підтримати її і дізнався, що сталося.

Виявилося, що Дядько Коля підійшов до своєї дочки будинок. Моя мама дізналася про це після того, як вона болить її дуже багато. Вона сказала, що вона подбала про нього весь час, зробив все для нього, коли він хворий. І мій дочок ніколи не прийшов до нього в усі ці роки, тільки званий на свята.

Як завжди. Тепер її мама чекає на її дядько до апологізації і мусить її повернутися назад. «Я нещодавно відвідував його, хотів дізнатися, як він був, і подивитися на будинок. Це мес. Гора посуду, брудна пральня, миша повісила себе в холодильнику. Це красива. Я не можу зробити нічого без мене, мій мама щасливо сказав мені.



Я не розумію. Я вирішив попросити її дуже акуратно: «Мама, що вам потрібно зробити з Дядько Коля, крім повсякденного життя?» Не розуміючи нічого!

Ого, в кінці дня, це її життя, і це не до мене, щоб судити, наскільки краще вона буде. Вже багато років свого життя дівчині. Що все це для? Тепер вона сидить там чекаю на нього, думуючи, що він збирається до коліна перед нею.



Не заміжні! В будинку немає нічого спільного. Він не хоче залишити його, він любить його. Отже, виходить, що гордість не дозволяє повернути себе, а життєрадісна для слабкого чоловіка не залишає.

Але більшість всіх в цій ситуації я сумував байдужість моєї матері до мене і мого дідусь. Дядько Kohl завжди прийшов першим. Може бути, що вона намагається викинути біль мого батька?

Ми не завжди розуміємо дії інших людей. Навіть якщо вони близькі родичі. Поява, Що буде нові відносини?Мати розповіді про те, що вона чекала 10 років життя разом. Звичайно, вона заслуговує на розгляд. Але людина не хоче знати його.



У вас є будь-які поради для основного персонажа та її дочки? Останнім також є багато причин для нападу.

Поділіться враженнями в коментарях. Ви можете бути в подібному стані і мати щось сказати.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное