Ідеально підходить для слухання дочки

Роль материнського права в сім'ї пов'язана з величезною кількістю стереотипів. Очевидною доказом цього є існування величезної кількості жартів. І є деякі з них дуже образливі. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

В процесі приготування різдвяних салатів Олена раптом виявила, що кількість майонезу в будинку швидко приїжджає до кінця. Тим не менш, у планах були ще три салати та млинці печінки, які, до речі, чудово поєднуються з часниковим соусом на основі майонезу.



Усвідомлюючи, що напередодні Нового Року, пошук улюбленого майонезу на порожніх полицях буде дуже складне завдання, вона все одно вирішила відірватися до найближчого супермаркету. О, диво! На полиці були точно три банки! Як тільки вона кладе їх в кошик, вона почула попіл голос за спину:



- Ви впевнені, що хочете все три? Мені подобається цей вид майонезу, а будинок майже над.

Повертаючись навколо, готовий захищати свої безцінні банки, Lena stunned. Вже 20 років вона не бачив.

- Тамара? Що ти?
- Лена? Як старий!



Вперше Тамара Леночка зустрілася багато років тому в міському павільйоні ринку. Молода дівчина допомогла жінці в скромному хустку з мішками. Жінка витримала в лінії тільки за Леною. Дівчина приймала сумку крупи і побігла в наступну лінію. І жінка в шарфі поговорила до Лени.

Чи є ваша дочка-завдяки і мати-навіть свою дочку?

- Моя дочка-в-право, Тамара. Допомагає мене з покупками, найважчою частиною.

Lena був здивований, щоб почути таку щиру любов в голосі зрілої жінки. Вдова, мій мати-в-право, так добре з дочкою-в-право!



до І син?

до Він загинув близько двох років тому. Ліва дружина з двома дітьми. Тепер ми намагаємось ставити разом.

- Я шкодую про втрату. Я хочу бути коханим, як це відносини з дружиною сина?

- Ви знаєте, як Федя знайшов таку красиву жінку, як наша Тамара. Так як мій син пішов, я Я ніколи не відчував себе.й Недавній, сусід сказав мені, що вони кажуть, що мій Тамара знайшов новий галя. Вона зробила, і вона переглядала мене реагувати. І я сказав, що це, можливо, добре, що я знайшов, що я не збираю дітей себе. Я залишаю свою спадщину на себе.



- Довга! Погляд Чи є Тамара така хороша людина?

- Так, вона може перестати говорити мені довго. І все ж настає кожен день, це допомагає. Учні все промивають, оголені ... Очі добре!

Р

Лена дізналася, що вона все ще підтримує тепло з матір'ю Можна сказати, що вона стала другою матір'ю.

Акуратно, мати-в-прави дуже різні. Добрий чоловік буде залишатися в ролі він грає в сім'ї. Які ваші стосунки з вашими рідними?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное