Методика викорінення образу матері-неправда, який скаржаться, що ніхто не йде на допомогу

Подорож у вихідні не завжди бажаний час. Особливо коли мова йде про фізичну працю. Це одне, щоб піти на природу, насолоджуватися свіжим повітрям, іншим - копати ліжка в селищі за бажанням. Але в дорослому житті ви хочете розслабитися на правовому день від повсякденних справ. На жаль, не завжди працює. І якщо родичі не розуміють, що ви втомилися на роботі, то не можна уникнути конфліктних ситуацій.



Взаємозв’язок з матір’ю я спробував встановити всі 8 років шлюбу. З тих пір, як ми переїхали з села в місто, вона була зателефонована і попросила Саша і я приїхати і допомогти їй у вихідні дні. Щоб відмовитися від допомоги є свого роду без сердець, тому кожен раз ми прийшли, допомагали чистити, готувати, мити, дивитися після господаря. Крім того, у мене є робота. Я працюю 5 днів на тиждень, Саша і у мене є два діти, які також повинні звернути увагу, чистіть свій будинок. І, щоб бути чесним, я також хочу розслабитися на вихідних.





вона
Моя мати-в-праві завжди використовувала те, що Саша і я ніколи не відмовилася від неї. Вона і її молодша дочка навчалася робити нічого. Любов Івановна звернулася до неї. Пізніше вона подзвонила мені назад і сказала мені, щоб допомогти їй дочку зробити шпалери. Незважаючи на те, що вся село знає, наскільки важко Sonya, згідно з матір'ю, Sonya ran навколо квартири і зробленого чаю, манікюру, потім відпочивають на стільці, поки я приклеював її шпалери.

Я не можу допомогти, але помітити, що ми звикли. Він не сказав нічого своїм родичам. Я просто припинив з ним мами. Я не хотів, що я припинив водіння. Вона тримала просити Саші, що вона робила. Він попросив мене піти з ним, але я не збираюся зробити це знову. Перш за все, тепер я не подбаю про думки інших. По-друге, я не бачу будь-яку вдячність за те, що мій вільний час допомагає сланці. й



В кінці руки нарешті досягла нашого будинку в суботу, а в неділю я кладаю спокійну славу з книгою на дивані. Він був чудовим. Каблучки дверні на дверцятах Sonya Не кажучи вже про hello, вона почала розповідати мені, як непристойна і пізній я, що я повинен завжди відповісти на мої дзвінки матері і піти допомогти їй. Соня санг і незадоволений будинок. Звісно, вона сказала мамі. Вона була сердитися, що вона прийшла до мого дому, в той же день.

24578834

Я дивився на це сердитися жінка і думав, скільки добре це займе для чоловіка, щоб отримати так жорстокий після всього. У 35-му я маю право робити все, що я хочу з життям. Я слухав мій мати-в-завтра і кинув її з дверей. й

Категории

Смотрите также

Новое и интересное