Які враження людей, які придбали годину в камері знепривабливості сенсорів?

Як хтось знайомий з натяжністю, я завжди відкрита до нових методів розслаблення. Останнім, що цікавить мене сенсорнийй Я вперше зустрілася з цією концепцією в книзі нейронаукового Джона Лільі назвав циклонний центр. По суті, він також володіє ідеєю створення незвичайного пристрою.

Мар 28 2014 в 12:21 PDT



У статті ви знайдете докладну інформацію про Що таке сенсорна депривація та плавленняй Крім того, ви дізнаєтеся про принципи float камери і причини, чому люди вирішуються на такому досвіді.

Сенсорна депривація камери Датчики депривації Це особливий стан, в якому всі почуття позбавлені зовнішнього впливу. Іншими словами, фізична стимуляція не впливає на людину. Наприклад, запахи, звуки або світло.

Звичайно, ця тема не може стати предметом наукових досліджень. Величезний внесок у його розвиток був створений психологом та нейронауковим Джоном Лільі. Він зацікавив, як працює мозок, якщо сенсорне знепривабливість обмежена особою.

Мар 28 2014 в 12:21 PDT



В результаті багаторічних досліджень Джон Ліллі опублікував кілька наукових праць. У 1972 році запровадив унікальну камеру депривації датчиків. Він допомагав терапевту Глену Перрі. Самаді. Це як Буддизм і індусисизм описують стан, в якому свідомість повністю спокійна.

Згодом поплавні камери почали з'являтися по всій Америці, і плаваючи, як спеціальна терапія, отримала широку громадськість. Виявилося, що сенсорна депривація може вирішити багато проблем. Спочатку справляються з підвищеною тривожністю, стресом і навіть депресією.

Мар 28 2014 в 12:21 PDT



По-друге, ця методика може знімати людину від шкідливих наркоманій. Але терапія також вітається з профілактикою. Флотні камери популярні з спортсменами та танцівниками, які постраждали від серйозних травм. Крім того, вони часто використовуються акторами, щоб підготуватися до комплексної акторської роботи.

Отже, камера знепривабливості датчика є спеціальним закритим баком, в якому заливається розчин з високою щільністю. Як правило, для цього використовується англійська сіль. При цьому температура води повинна відповідати температурі тіла людини.

Так як вода занадто солона, людина буквально бореться на її поверхні, як якщо в нульовій вазі. Завдяки цьому м'язи тіла можуть повністю розслабитися, і все напруга йде від хребта. Ця процедура нормалізує артеріальний тиск і частоту серця. Крім того, прискорює загоєння переломів, травм і зменшує набряк.

Мар 28 2014 в 12:21 PDT



Вважається, що плаваюча підвищує імунітет і знижує виробництво адреналіну і кортизолу. Аналогічна процедура також використовується в косметології. З його допомогою можна домогтися розгладжування зморшок, зменшення целюліту, поліпшення комплексності і стану шкіри.

Важко переоцінити ефект плавлення на тілі. Доведено, що одна сесія в float-камері може бути у порівнянні з повноцінним відпочинком на морі. І рівень спокійного і релаксу в організмі дорівнює 6-8 годин якісного сну.

На жаль, плаваючі у своїй оригінальній формі не підходять кожному. Наприклад, люди з страхом закритих пробілів (клаветрофія) не повинні зануритися в закриту камеру. Таким чином, плаваючі басейни почали з'являтися в світі. В часі може бути кілька людей.

Мар 28 2014 в 12:21 PDT



Ця модель представлена в Росії і користується великою популярністю. Для басейну використовують англійську сіль з магнієм. Розчин відмінно заспокоює і розслабляє тіло і нервову систему.

Щоб спробувати плаваючі на себе, варто знати кілька важливих точок. По-перше, ви не можете зробити видалення волосся менше, ніж на добу до процедури. По-друге, ви не повинні пити енергію, спирт, кропиву або, навпаки, переїсти. Рекомендується пити воду до початку.

Також є ряд медичних протипоказань. Наприклад, епілепсія, захворювання, пов'язані з вухами і серцем. Перед процедурою обов'язково звертайтеся до лікаря.

Мар 28 2014 в 12:21 PDT



Я вірю, намагатися на себе. датчик-вилучення - одне з моїх похилих бажань. Однак варто відзначити, що задоволення не найдешевший. Тексти пісень, а це означає: Але вірити мене, це обов'язково варто!

Я дивлюся, якщо ви робили таку процедуру? Покажіть мені, ви коли-небудь зустрілися з таким, як плавлення? Чекаємо Вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное