Які різні кольори яблучного пілінгу означає?

Хто знає, що пілінг Має безліч корисних якостей. Але мало хто знає, що весь арсенал корисності цього фрукта також залежить від його кольору.

, Україна

У світі налічується понад 7 тис. сортів яблук. Привіт, фігура досить ефектна. Тим не менш, тільки, розділивши всі яблука в червоний, жовтий і зелений, можна визначити, який сорт краще для вас. Сьогодні редакційна колегія розповість про те, що різниця між різними кольорами яблук.

Якщо я купую фрукти в магазині, я спробую очистити його від. Чи є це мій надмірний обережність, або банальний дегуст, але шкірка яблука не надихає впевненості у всіх. Для мене не вистачає.

538744

Поза «Ложки» Але якщо я можу захопити пару кілограмів справжніх домашніх яблук, я обов'язково залишаю шкірку. Спочатку він містить флавоноїди. Це спеціальні компоненти, які вигідно впливають на серце. До речі, вони також в винограді, гранаті, вишні, ягодах і цитрусових фруктах.

По-друге, яблучна шкірка багата вітамінами А і С. Містить велику кількість кальцію, фосфору, калію та заліза. Крім того, існує особливий антискідний керацетин, який вигідно впливає на організм людини.

Перше, що приходить до розуму при згадці зелених яблук є їх зазвичай кислим смаком. Що таке, Вони містять менше цукру.ніж червоні яблука. Відповідно, вміст калорій зелених фруктів нижче. Тому дієтологи радять вживати зелені яблука, якщо людина втрачає вагу.



GettyImages також має зелені яблука кислотністьй Таким чином, вони ідеально підходять для тих людей, які мають кислотність, навпаки, знижується. До речі, кислота діє як захист від карієсу.

Вважається, що зелені сорти яблук хороші для людей, які страждають цукровим діабетом. Справа в тому, що такі фрукти мають низькоглікемічний через пектинові речовини, що містяться в них.

, Україна

GettyImages також в зелених яблуках Значно більше заліза і вітаміну Сй Якщо у вас є схильність до алергії, краще їсти зелені яблука. Вони гіпоалергенні.

Багато способів, червоні яблука втрачають на зелену. Спочатку вони мають більше цукру і менше заліза. По-друге, червоні сорти містять менш насичений вітамінний комплекс. Однак кислотність таких фруктів значно нижче.



Поза «Ложки» Крім того, червоні яблука радять їсти людей з серцево-судинною хворобою. Речовина, яка знаходиться в червоному очищенні, підтримує правильну роботу судин. Червоні фрукти також містять пектин. Вона допомагає видалити холестерин з організму.

На відміну від зелених і червоних яблук, жовті яблука містять значно менше заліза. Однак у них більше пектину, що полегшує організм для боротьби з різними радіоактивними та токсичними речовинами. Крім того, жовті сорти яблук корисні для печінки, так як нормалізують виробництво жовчі.

До речі, деякі сорти жовтих яблук мають особливий карамельний аромат. Наприклад, це різновиди «банани» або «Золотих делікатесів». Такі плоди не тільки мають дуже незвичайного запаху, але і смаку, який відрізняється від червоних і зелених яблук.



Вони кажуть, що якщо ви їсти одне яблуко в день, ви можете захистити себе від багатьох захворювань і зміцнити імунітет. Як часто ви їсти яблука і ви їх любите? Це буде чудово, якщо ви поділитеся вашим улюбленим ім'ям в коментарях!

Фото в статті .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное