Чому три діти не зупиняються на розлучення, як парова локомотива

Ситуація, в якій мама трьох дітей виявила себе, вибитиме будь-яку жінку. Ви живете з людьми протягом багатьох років. А потім чоловік втомився від ролі замкненого сімейного чоловіка і батька багатьох дітей. Наш читач, в розпушувачі, розповів про свою історію, сподіваючись на деякі поради. Чи знаєте ви, як поводитися в такій ситуації?



Я ніколи не думав чоловіка, щоб залишити сім'ю з дітьми. Навіть якщо почуття між чоловіком і жінкою, то люди в більшості випадків залишаються разом так, щоб дитина зростала в повній родині. У 8 років шлюбу ми зібралися разом. Я побудував будинок і мав три дітей.



Я завжди хочу зустріти велику сім'ю, і мій чоловік був тільки щасливий, коли він дізнався, що я чекав вашої третьої дитини. Проблема полягає в тому, що він працює за кордоном. Він приходить кожні кілька місяців, щоб побачити вас. Так, я сидів окремо з маленькими дітьми, і це дуже важко для мене. Я розумію, що мій чоловік пішов на роботу для сім'ї, так що діти нічого не потрібні. Я був мій третій дитина місяців тому і мій чоловік прибув негайно. Я не помітив, що мій чоловік був якось розірвав.



Перші кілька днів після приїзду все було дрібно. Ми спробували поспілкуватися на абстрактних темах, я не запитав, чому він був покликаний і писати менш пізно. Через тиждень він пішов на бізнес і текстував мене сказати, що він не любив мене більше, запитав про розлучення.



"Я не згоден, а потім сказав, що він просто залишить мене, бо у нього була інша жінка за кордоном." Не хочу жити разом. Я не даю дітей, але як я хочу бути самотніми з трьома дітьми? До того, як дитина є роком, ми не будемо отримувати розлучення, і до тих пір, поки я не знаю, що думати про те, як продовжити. Я не думаю, що я можу тримати його. й



Чи можна залишити дружину і три дітей до своєї долі? У світі немає людей, але моральна підтримка дуже важлива для всіх нас. У такій ситуації важливо зробити все для того, щоб зупинитися і підняти дітей. Багато хто не досягне успіху, вони переходять в депресію, пригнічують себе поганими звичаями. Нехай ми сподіваємося, що ця смілива жінка буде впоратися з різким поворотом долі і подолати всі перешкоди в її життєвому шляху. Що б ви порадили мати в такій ситуації? Ми цінуємо будь-які консультації.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное