Чому мусить болти всю сім'ю, якщо батько чіється, навіть дорослий син кинеться, і страждає від всіх

Від покоління до покоління надходять фрази радянських фільмів. У цей непростий час свого роду гумор зберігає нас від депресії краще, ніж будь-які ліки.





Раніше ми запропонували читачам 30 котирування від Оскарської картини Володимира Меншова «Москва не вірить у сльози». І сьогодні ми хочемо нагадувати вам яскраві висловлювання від іншої його шедеврів, прикрашеної мільйонами глядачів ліричної комедії Любов і голубів.





Почнемо з тим, що ми вважаємо найбільш популярним. А якщо Ви не погоджуєтесь з вибором редакційної колегії, поділіться своїми трьома лідерами у коментарях.

Фрази з радянських фільмів
  1. Ця цитата настільки популярна, що шанувальники фільмів не встигнуть тримати її самостійно.



    - Ви трохи забарвлений!
    до Чому вона фарбована? Це мій ... колір.

  2. Тепер я знаю, чому важливо завжди мати календар на руці.
    - Я не пив, я не пив! Ось чому. День Бастилії.
    - Восьмий рік з дня народження... Що таке?
  3. Перше правило приховування грошей – це зробити без свідків.



    - Викласти гроші тут, покласти його в кишеню. Що таке нещастя? Відправити
    - Вибачте, будь ласка, зв'яжіться з нами й

  4. Героїн Гурченко, як ви можете побачити, практикував здоровий спосіб життя майже 40 років тому. І ми вже розповіли про секрет заточеної фігури Людмила Марківна.



    - Сіль - біла отрута.
    - Цукор біла отрута.
    - Цукор солодка отрута.
    - Раїса Захаровна, можливо, з хлібом, что?
    - Хліб отрути!
    до Немає, я був отруєний munchkin тепер ... О, дійсно їсти полювання!
    до Не їсти, їсти.
    - Чо?
    - Не "хо", але "що!"

  5. Хлопці традиційно звертають увагу. https://www.youtube.com/watch?v=iKShrgs_NtU

    до Мій тато дійсно хотів хлопчика і дівчина народилася.
    до Що таке ім'я?
    - Хто?
    - Дівчина?
    - Раїса Захаровна!
    - Я не отримую.
    - Ну, мій тато хотів хлопчика і дівчину народилася. Про нас
    - Ах!

  6. Ейнштейн був правий: все в світі є відносним. Хто є дружиною, і для кого є Горгон? https://www.youtube.com/watch? JavaScript licenses API Веб-сайт Go1.13.8

    - Чи ви їдете в цей Горгон?
    до Ні, я з дружиною.

  7. Ви маєте можливість доставити будь-які новини. https://www.youtube.com/watch? v=4kr96_Wz-ZM

    - Я принесла страшні новини до вашого будинку, Надія! Зателефонуйте дітям!

Цитати з фільму «Любов і голубів» Що, якщо це любов, Надія?
- Яка любов?!
- Так любов! Це те, що ви повинні знати про перше, Наденко! Ви кладете його в моряку, ніж в лісах.
до Зробив його розумом.
- Я. Ви не вихованець нічого в красивій морському житті. й


до Що кажуть лікарі?
- інфаркт міокарда. Це рубець... Продемонстровано автопсію. й


"Типично, вони любили один одного! Ви знаєте, що вона називається мені? Не знає. Я кажу їй, "Слин," вона каже мені, "Митуніушка". Я кажу їй, "Саніушка", і вона мені: "Митунеюшка!" "Я шкодую, ви занадто в курорті органів руху після травми, ег?
- Боже! Цей клімат був рекомендований мені психічним.
- Додатково хто?
- Сенс. Вона побачить майбутнє. й


- Я шкодую, що ваше ім'я чоловіка?
- Хто? Ха-ха-ха! Ні, ви знаєте, що я ціную свою свободу! Шлюб є добровільним рабством. Чому ви хочете мені, Рей? Я не знаю, як мити сорочки.
до Але ви навчилися.
- Я одяг!
- Мені подобається, це пряний. Я звик до неї. Бажаєте? Захоплення кота! Я теж." «Чи ви, органи руху їх вилікували! Органи руху Я збираюся відрізати ті ебать органи так що вони не збоюються! ?


- Санк, можливо, ми будемо йти з вами, і ми вирізати самі снігу.
- Ви знаєте, я намагаюся важко в громадському житті?
до Не намагайтеся, не намагайтеся, ви не можете розмазувати очі. Вони блискучі, вони сліпляться.
р.



Любов - це почуття, яке знайоме всім, і будь-яка мелодрама завжди звучать з аудиторією. Ми підготували для вас вибір різних фільмів, які мають лише одну річ в цілому: вони все про любов. Підібрати будь-який і почати перегляд!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное