Правою поведінкою дочки, якщо мама починає неприємності з головою

Що це таке? старі І не існує? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Тим не менш, практика показує, що вікові зміни не передаються нікому.



浜у 灞 绀 Це має зробити як фізичним, так і психічним здоров'ям. Але якщо все дуже зрозуміло з першим, то з другим може бути труднощі. Не завжди можна для родичів вчасно розпізнати захворювання, а потім приймати його. І сьогодні ми будемо говорити про історію жінки, яка стикається з дементіяй

Моя мама - вчитель з багаторічним досвідом. У школі всі навчалися, дізналися, як знайти підхід до всіх та зацікавлених у будь-якому студенту. Підняті в кращих традиціях, ніжних і тактовних, мама завжди викликала повагу інших. Знаходив мене так довго, щоб прийняти те, що сталося.

Одного разу мама пішли до лікарні. Незабаром, проте, її лікар почав буквально вимогливий, що я приймаю її додому. Я запитав, що було неправильно. Виявилося, що поведінка матері за межами всіх обмежень. Вона була примхлива, змащена її приміщеннями і лікарями, скаржилися на неіснуючі захворювання, а іноді просто кричущий.



З тих пір мій життя почав міняти безперечно, і моя поведінка матері стала дивним і дивним. Тоді вона почуває себе деяким запахом горіння і виклику пожежників, тоді вона буде відчувати, що хтось перерву в квартиру. Я спробував виправдати свої дії, після усього, вік не молодий. Але з усім моїм гномом я відмовився думати, що моя мама хвора.

Але вона відхилялася. Тільки тоді я дізнався, що це одна з найнадійніших ознак дементії. Подбайте про мами самостійно, бо я отримував медсестра. Для того, щоб зустрілися з кінцями, мені довелося взяти ще більше роботи. Я блюнув себе, не будучи навколо моєї мами, коли вона потрібна мені. Але не було іншого

р.

й Влітку я вирішив оформити місце для моєї матері в країні. Краще сидячи в чотири стіни в гарячому, бетонному місті. Спочатку все добре пішли, але незабаром медсестри відмовилися працювати. Ще кілька. Поведінка мами відлякала людей. Вона може вибухнути з ліжка в середині ночі і вимагати до міста. Це просто невелика частка того, що сталося.

Щодня приготуйте нові сюрпризи. Моя мама втратила час і простір. Здавалося б, що я був трохи знову, і ми відвідали мій дід в с. І іноді не впізнав мене. Вона злякала її, і іноді навіть не зловила її. На деякий момент мій мама бажав кота, він просто отримав гістерик.



© Freepik Незважаючи на те, що я приніс маму чорний кошеня і вона заспокоїлася. У кішка Behemoth відчував все міфічне, що сталося з матір'ю, і стала дуже приєднаною до неї. І я був просто похилий в сльози кожен раз я пішов.

Коли мій мама відчув, як вона не їла. Вона прокинулася на їжі і ковтати все з столу. Не хочу їсти нічого. Не вдалося спілкуватися з матір’ю. Вона забули, що я сказав її в 5 хвилин. Я можу розповісти про те ж саме історію з мого минулого кілька разів.



Довгий час я відмовив вірити, що сталося. Я завжди хотів мати мати, щоб мати хороший старий вік. Лікарі сказали, що мама потрібна хороша допомога і не таблетки можуть повернутися назад годинник. Ви просто повинні прийняти проблему і навчитися жити з ним. Коли я діагностував дементію, я раптом відчував себе ледь.

Як боротися з реальністю Ми звикли бути дуже близькими. Моя мама завжди підтримала мене, давала пораду і захистив мене. І тепер нам подобається ми переключили місця і вона трохи старика для мене. Я змогла довго тримати її, дати її тепло. Але в якийсь момент вона просто зламала з рук і закривала себе.

доб. 5

Коли медсестри перестали працювати, мені довелося переходити з мамою і бути максимально можливим. Я забув про своє особисте життя. Щодня я побачила мою матір'ю. Але найбільш болючим було усвідомлення того, що було абсолютно нічого, що я можу змінити це.

Пройшов 7 років, а потім лівою матір'ю. Здавалося б, життя. І тоді я відчував повністю відданий. Я думав, що я не зробив цього. Неважливо, як позитивно я намагаюся думати, я все одно маю відчуття нестерпної провини.

Дементія неможливе поділяє життя людей на «бефор» і «після». Так як хвороба непередбачувана, для цього просто неможливо приготувати. І ще більше, ми можемо забути, що це таке. старій Останнім часом ми говорили про те, як розвивається хвороба і які її симптоми.

35

Якщо ви зустрінете це, обов'язково прочитайте нашу статтю на цій темі. Не ігноруйте поради лікарів. Пам'ятайте, що кожен випадок захворювання унікальний. Ви просто повинні змінити своє життя і прийняти його як це.

Розкажіть мені в коментарях, чи знаєте ви цей психічний розлад? Може бути, ваш досвід допоможе вам вирішити проблему. Подбайте про себе і ваших близьких!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное