Основна відмінність натурального шкіряного взуття та недбалості дерматину

Привіт, кожен! У цій статті я хочу підняти таку важливу побутову проблему як вибір взуття. Чому важливо питання, я думаю, що кожен знає. Безсумнівно. Взуття Комфорт, комфорт, впевненість і здоров'я. Тому вибір взуття необхідно підходити з особливою відповідальністю.



По-перше, взуття різні: спорт, для туризму, на кожен день або офіційне. Звісно, ніхто не буде бігти в туфлі навколо стадіону, а також носити кросівки під брюками на важливу зустріч. У модному світі ми не будемо брати участь.



Кожен тип взуття відрізняється. Виходячи з призначення, взуття виготовляються з різних матеріалів. Наприклад, бігове взуття виготовляються з синтетичних і якісних моделей в стилі каюля виготовляються з натуральної шкіри. Крім того, взуття різняться за ціною. Тому справжня шкіра замінюється штучною. Варіанти стають ще більше, коли моделі suede і nubuk вступають в змагання. Коли ви йдете в магазин взуття, ваші очі виходять.



Кілька років тому я працював в магазині взуття як консультант з продажів. Тому я розумію взуття досить добре - багато людей допомогли вирішити на вибір. Перше, що запитати себе, що потрібно взуття? Який час року буде носити його? Ви можете почати з цього, а потім вибрати правильний матеріал або бренд.



Якщо говорити про якісне взуття на кожен день, то краще вибрати вироби з натуральних матеріалів. Я рекомендую купити взуття, взуття або кросівки з натуральної шкіри. Він не заспокійливий, він встановлює правильний мікроклімат для ніг. Також натуральні шкіряні вироби зношуються довше, не сльозяться або тріщини в холодну пору року. Так, вони коштують більше. Але як кажуть, що стінгі окупається двічі.

Р

Крім того, варто враховувати, що нове взуття некомфортне в першу чергу, їх необхідно здійснити. Так: з шкірою не буде таких проблем - вона прекрасно простягається. Якщо туфлі злегка притискаються, його можна буде розкласти до половини розміру, або навіть більшого розміру. Однак, потрібно знати, як вибрати хорошу якість взуття. Для цього потрібно відрізнити шкіру від заміни шкіри.

Як відрізнити шкіру від шкіряного замінника По-перше, слід просто подивитися на спеціальну етикетку. Для шкіряного взуття необхідно натиснути «шкірку» і «ромбик» на пару взуття з шкіряного замінника. Крім того, ви можете прочитати те, що написано на етикетці або коробці взуття. На англійській шкіряній шкірі «Генеуа шкіра» і в італійці це «Вера Пелен».



Ви також можете використовувати свої тактильні відчуття. Сенсоріть пару взуття своїми руками. Вам потрібно нанести пальму до вашого взуття: натуральна шкіра зігріється від теплоти руки після закінчення часу. Якщо ви робите те ж саме з штучним шкіряним взуттям, немає змін. Крім того, сам взуття залишиться вологим відбитком в місці, де він доторкнувся.



Щоб перевірити матеріал, ви можете перекинути краплі води на вашому взутті. Я не впевнений, що ви можете зробити це в магазині взуття, але це хороший спосіб для домашнього використання. У разі взуття з натуральної шкіри краплі поступово почнуть поглинати, а на парі замінників буде ковзати. Також можна перевірити шкіру вогнем – взуття з натуральної шкіри не спалювати. Я сподіваюся, що ці прості, але корисні рекомендації будуть корисні вам при виборі шкіряного взуття. Яке взуття потрібно носити? Написати коментар

Категории

Смотрите также

Новое и интересное