Скільки платити за обслуговування нерухомості в Італії, якщо ви приїжджаєте туди за два місяці на рік

Життя за кордоном інтереси багатьох людей. Хтось є достатньо, іноді, щоб зануритися в іноземній подорожі, і хтось серйозно має намір переїхати в іншу країну. І сьогодні ми пропонуємо поговорити про життя на Опеннінському півострові і який вид на Опенніну ціна нерухомість. Чи варто власноруч квартиру на півдні Італії? Особливо якщо ви приїжджаєте в цю сонячну країну тільки за пару місяців року.



Я жив 12 років в італійському містечку Вагса, який знаходиться на півдні частини півострова Апенніну. Нерухомість тут дуже доступна, тому багато відвідувачів з країн СНД купують житло тут, пише Світлана.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Claudia Guerrera (@clacla8016)



Я хочу поділитися досвідом мого ближнього друга з Москви. вона була до Італії багато разів і вона любила її. Так вона вирішила купити квартиру в Валсі. Тепер він приходить сюди на відпочинок не просто відвідати, але, можна сказати, до свого дому.

В результаті вона витрачає не більше 2 місяців в Італії. Решта часу, квартира свічка. Чому це робити? Ну, перш за все, у нас є все необхідне для гарного відпочинку. Чиста вода, свіже повітря, якісна продукція і, звичайно, море. По-друге, ціна житла влаштована її.



Тоді в 2013 році вона купила квартиру на 25 тис. євро (понеділок близько 2,2 млн рублів). Для 60 квадратних метрів, на яких є дві спальні, вітальня, підключена до кухні, санвузол і шикарний балкон, це не так багато. Навіть зі знижкою на вигідну нерухомість в Валсі. З недоліків я можу виділятися тільки один - квартира розташована далеко від центру. Для деяких, це може бути плюс.

Які витрати на мій друг? По-перше крім вартості квартири Потрібні оплатити роботу нотаріуса (2000 євро) і послуги агентства (до 400 євро). В період, коли Ая займалася підбіром квартири і оформленням самої покупки. й



Скільки коштує обслуговувати нерухомість в Італії "Перше з усіх, ви щорічно оплачуєте податок на нерухомість, кількість яких враховує кадастрове значення житла (більше дорогих). У разі Анини, квартира 300 євро на рік.

Для послуг з збору сміття необхідно оплатити 70 євро щорічно. Будь-які знижки та концесії за рахунок відсутності власників не передбачені. Для води, якщо ви використовуєте менше 90 куб. м на рік, ви платите точно 174 євро. Звичайно, один не використовує це багато, але ви повинні платити фіксовану суму щорічно.



Коли друг знаходиться в Італії, ви повинні заплатити близько 80 євро на електроенергію щомісяця. Але потрібно також оплатити 10 євро на місяць при відсутності. В результаті року отримує близько 260 євро на світло. Для газу ми часто використовуємо газові циліндри. За 2 місяці одна повітряна куля за 19 євро досить.

Не забудьте про супутні послуги. Для обслуговування території, а також для прибирання біля будинків і в під'їздах необхідно оплатити 360 євро щорічно. Так, мій друг витрачає близько 1,200 євро щороку, щоб обслуговувати свою італійську квартиру.

р.

Чи варто це? Хтось, напевно, скажеш, що має маленьке почуття, щоб купити будинок для рідкісних відвідувань. І навіть якщо ви дійсно любили ту саму Шкала, то протягом багатьох років ви можете перемішувати приїжджаючи на канікули кожен раз до того ж місця. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное