Досвід чоловіка у роки, які висять на датах з 30-річними, 40-річними та 50-річними

В епоху загальної цифровості ми всі знаємо. Як зустріти інтернетй Для цього існують різні спеціалізовані сайти і програми, які можна завантажити на телефон. На Вашому смартфоні можна відразу ж оплатити:



Не дивно, що такий Веб-сайт Вони так популярні. І вони використовуються молодими людьми і дорослими людьми. Любов не має віку, прямо? Про це свідчать герої сучасної статті, 55-річної людини, яка вирішила провести щось, як соціальний експеримент. Що сталося, читайте далі.

Я не зроблю з сім'єю. В юнацькому віці кожен починає помилки. Особливо любовна частина. Тоді люди керують своїми побажаннями, живими пристрастями і думають мало про майбутнє. Хтось, як це сталося мені.

Я 55 тепер і я ще на команді привабливих, підійдуть, зрілих чоловіків. Не відчув мене, і я люблю його дуже багато. Я вболівальник знайомств і я знаю, як зустріти людей онлайн. Я не хочу зустріти на вулиці, і час не такий же. Але інтернет відрізняється: спочатку можна спілкуватися з людиною, дізнатися його краще. А потім запрошуйте мене на зустріч.



Якщо жінка приємна для мене, я неодмінно запрошу її в ресторан. Я познайомлюся з трояндою на в'їзді, дам даму руку, якщо вона виходить з кабіни. В кінці дня оплачується весь рахунок. Це ритуал для мене! Однак жінки не завжди цінують це. Тепер я спробую пояснити те, що я маю на увазі.

Останнім часом у мене було ще 3 дат з дівчатами різного віку. І знову побачила, як зрілість жінки впливає на її поведінку, зовнішній вигляд і способи. Розкажіть про кожну зустріч.

Перша дата першої жінки тільки виповнилося 47 років. Ви можете побачити, що вона виглядає після себе, сукні зі смаком, наступні модні тенденції. У ресторані вона була дуже безкоштовною. Я був приваблений своїм другом і свободою спілкування.

Але коли ми почали говорити про автомобіль, він змінився. Те, що я не їздив. Я не хочу купити автомобіль, але я можу купити один завтра. Якщо я повинен піти кудись, я зателефоную таксі. Дуже просто. «Одружена пара повинна мати машину!»



Для відпочинку вечора вона тримала розмову про неї. І коли я сказав її в досить суворій тоні, що я ніколи не мав автомобіля, вона просто потрапила і зліва. Я хотів би бути чесною, Жінки оцінюють свій час і не хочуть його витрачати на непрофесійні розмови. Розумний. Я просто насолоджуюсь своїми спробами зануритися мене.

Друга жінка склала 37 років. Коли ми вперше почали відповідати, вона відразу відзначила, що вона любить зрілих чоловіків. Під час зустрічі вона розповіла про себе. Виявилося, що вона має два дітей, іпотеку, і вона займається деякими творчими проектами, виставки. В цілому, здається, що вона не шукає чоловіка, але кишеню з грошима.



Я підозрю, що вона була захоплена, що зрілий чоловік, як я взяв би молодий приманка. Я не заперечую, це сталося. Але за межами автопарків на моєму домі, наше спілкування не відійшло. У цьому випадку відносини без зобов'язань є ідеальним рішенням.

Остання леді була 2 роки старше мене. Вона приїхала в ресторан на своєму автомобілі і гарно виглядала. У бесіді вона поведіла вільно, відчувала, що вона була добре привезена і виховала.



Під час розмови я дізнався, що вона мала велику собаку, Labrador. Тому, у вихідні дні вона часто йде на дачу за межами міста. Зустріч відбулася в одному диханні і не хочу закінчити її в ресторані. Господиня пропонувала покататися і відвідати її на каву. Я залишила свій далекий минулий ніч з повним почуттям задоволеності.

Наступного ранку я прокинувся до дзвінка. Вона була такою ж леді, яка сказала в незадоволеному голосі, що вона очікує виклик від мене. А потім вона сказала мені, щоб приїхати до неї дачу і допомогти зафіксувати кран на кухні.



Я зізнався, що я був безмовним. Звісно, я завжди буду раді допомогти жінці, якщо вона потребує. Але це не повинно статися в такому вигляді. Я не її собака. І почула багато слів про себе, говорячи, що я просто використовував це останню ніч, і я не хочу дати нічого в поверненні. Вибачте мене?



В цілому я хочу сказати, що жінка відрізняється від жінки. Іноді перше враження пригнічує, а іноді описує людину. Потрібно розуміти і прийняти. Особливо якщо ви знаєте, як познайомитися з онлайн. Я тримаю дату, тому що мені подобається. Але я хочу зустріти те, що ви дійсно можете довіряти. Не хто хоче маніпулювати і контролювати мене.

Ну, звичайно, редакційна колегія має пару питань для сучасного героя, а його позиція не близька до нас. Тексти пісень, а це означає: Але він прямо про щось. Ви думаєте, що це ще не потрібно? Серйозні відносини з людьми понад 50? Яка різниця віків прийнятна для Вас у виборі партнера? Будь ласка, залиште ваші коментарі в нижній частині!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное