Що попросили однодумців Порфірі Іванов, які мешкали до восьмидесятниці у життєздатності

Корнеевич Іванов – автор системи оздоровлення людини природними засобами. Суть системи – гармонія розуму, тіла та душі. Все своє життя Порфірі Корнеевич шукав шляхи відновлення, адже здоров'я і довголіття людини нерозривно пов'язані.

Виходячи з власного досвіду, він дав практичні поради людям. Порфірі Іванов прогулявся в тих же шортах влітку і взимку, може обійтися без їжі до 16 днів. У його знаменитому навчанні «Діти» Придніпровський Корнеевич порадує вас життям без недуг.



Шукаємо способи відновлення ПК Іванов почався з 35 років. Він поширив свої правила протягом усього життя. У 1982 році в журналі «Огоніок» було написано досвід роботи Порожнього Корнеевича. Журнал окреслив 12 правил для просування здоров’я та підвищення якості життя людини.

  1. Купання в холодній воді двічі на добу. У річці в озері, у ванній кімнаті залийте самостійно або займіть душ. Завжди закінчити гаряча ванна холодна.
  2. Після плавання або перед ним виходите в свіже повітря і витримайте босоніж на землі протягом 1-2 хвилин. Зробіть дихання в роті кілька разів і подумайте себе здоров'я.



  3. Подаруйте свої шкідливі звички.
  4. Не рідше одного разу на тиждень, відмовляється від їжі і води. Бажано це зробити з 20 годин п'ятниця до 12 годин Неділя.
  5. У неділю в нооні вирушайте в природу і отримайте свіже повітря. Після цього можна почати споживати будь-яку їжу.



  6. Любовний характер. Допомагає здоров'я.
  7. Завжди скажи Привіт всім, якщо ви хочете бути здоровими.
  8. Допомогти тим, що потрібно стільки, скільки ви можете. Несамовита, з радістю.



  9. Боротьба з озимістю, жито, страх, гіпокризія і гордість. Довіра людей, які люблять їх. Не займайте до серця невидимі слова про себе, і ніколи не розмовляється про інших.
  10. Очистити розум думок про недуги, і ви будете відчувати себе краще.



  11. Не відокремити думки з тіла, діяти.
  12. Отримати досвід цього випадку і розповісти про нього інші. Але не хвилюватися, не турбувати.





Повідомляємо, що система «Діти» позитивно впливає на людину через три тижні безперервного дотримання 12 правил Іванова. Система допомагає позбутися від будь-яких недуг, які були придбані протягом життя, але не на генетичному рівні.

«Я втілю всіх чоловіків, щоб прийняти своє місце в природі, не зайнятий ким-небудь, і це не можна купити з будь-якими грошима. Тільки своїми силами праці за користь себе і природи, щоб вам було легко, - сказав Порфір Іванов. Він жив 85 і ніколи не змінив свої звички.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное