Історія дружини, яка вважає себе першим чоловіком

Яка життєрадісна, що ніхто не говорить підлітків, Як вижити розбиття коханою людиноюй Але в цей період людина вкрай вразлива, і дуже легко доторкнутися до струн душі. Навіть буває, що неуспішна підліток любові залишає позначку для життя.



З часом формується емоційна смертність з іншими емоціями та почуттями, сформовані нові стосунки. Але що якщо через роки, що перше кохання нагадує на горизонті? Чи справляється героя сьогоднішніх сюжетів з проблемою, яка задовольнила його рану серця? Детальніше про це.

Як вижити лампа з коханою людиною «Я закохався в коханні з чоловіком, поки не школярка». Ми навчимося в паралельних заняттях і відомі один одному з дитинства: наші батьки були друзями. Миша не знав, як я відчув, тому що він закохався в любов з іншої дівчини. Її ім'я була Маша і вона оцінила його.



Правда, їх рабидна підліток любов закінчився після prom. Маша сказав, що вона збирається навчатися в іншому місті і хоче закінчити відносини. І пізніше він вийшов, що вона просто обдурила на Misha. Це дійсно болить його. Так що він не може вийти з депресованого стану протягом шести місяців. Мама підтримала його, як краще вона могла. Але поведінка Міша була страшною. Він часто сказав, що він не бачив точки життя.

У цей період Міша і я почала спілкуватися більше. Здавалося б, що наша дружба стала вихідним для нього. Він завжди був для нього і ніколи не притискав його. Він був настільки болючим і відлякуванням, щоб побачити, що сталося до нього. На деякій точці дружба виросла в щось більше.



Миша запропонувала мені. Я не вірю, що це не мрія. Але я відчув, як він любив мене. Ми почали жити разом і будувати нашу сім'ю. І подарував нам молитву, і наша любов стала ще сильніше. Моя мати-в-завдя була божевільна про мене, назвав мене Міша.

Це було 10 років, перш ніж щось відбулося, що я так боївся. Вона вирішила приїхати до рідного міста. Я знаходився від нещасного випадку, і я сказав, що мій мати-в-право. Новини не захищали її стільки, скільки це зробив мене. Що може статися, якщо Маша хоче зустріти чоловіка?



Я не знаю, якщо я повинен розповісти йому про несподіване прибуття його першої любові. Але якщо я приховує його, то він напевно отримає божевільний. Я боявся, що Маша знищить нашу сім'ю, тому що їх стара любов буде розірватися в полум'я.

р.

Що ми будували так багато років, раптом стали так беззахисними. Я не знаю, що робити. Якщо я нічого не скажу, це буде виглядати, я сумніваю, що любов Міша для мене і дітей, не довіряю його. Але як я можу бути впевненою жінкою, яка колись зрадила чоловіка? Що робити? ?

Як легко сіяти насіння сумнівів в тремтячому серці жінки! Ви обов’язково зможете зрозуміти героїні історії, якщо ви повинні захистити свою сім’ю і стосунки з чоловіком. Але варто страждати і хвилюватися так багато? Ми можемо самі відповісти на це питання самостійно. Ми тільки бажаємо жіночого терпіння і міцності.



й Безкоштовно Я дивлю те, що ви консультуєте головний характер історії сьогодні? Ви можете випробувати щось, як це, і ви знаєте Як вижити розбиття коханою людиноюй Будь ласка, залиште ваші коментарі в нижній частині!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное