Закуска, яка миттєво зникає після першого

Якщо ви плануєте невеликий фуршет і ви занадто лежите, щоб зробити кальмар, Julien і ковбасне різання, то все це замінить наш оригінальний снек. А жарт, звичайно, але є якусь правду. Пікантний рол з грибами і сиром, загортаний в ароматних салямі, виглядає просто королівський і завжди зникає з столу один з перших.





Рулетка з грибами та сиром Інгредієнти
  • 12 великих кола салямі
  • 2 плавлений сир 90г кожен
  • 4 яйця
  • 12 середніх грибів
  • 130г твердий сир
  • 4 зубчики часнику
  • 0,5 солодкого перцю
  • сіль, перець, майонез
  • зелень (необов'язково)
  • пергамент


Підготовка
  1. Варити гриби. Прохолодити і подрібнити їх блендером.
  2. Зварювайте міцні яйця. Подрібніть жовтки до грибів.


  3. Залийте столову ложку майонезу, сіллю і перцем. Поміряйте його на однорідність.
  4. У мисці більшого натрію на дрібній тертці, твердому сирі, білки і розтоплених сирах. Заправте масу тертим часником, перцем і двома ложками майонезу. Подивитись його добре.


  5. Папір-папір. Поставте твердий прямокутний лист (3х4) з шматків салямі. Важлива замітка: для всіх заповнення, щоб вписуватися в рулетку, шматки салямі повинні бути дійсно великими. Не менше 10 см в діаметрі (тільки близько 8 см).


  6. Змастити поверхню салямі навіть шаром начинки з грибів і жовтка.


  7. Поставте сир зверху. В ідеалі шари не слід змішати. Це зробить прекрасний візерунок на різці.


  8. Наріжте солодкий перець соломкою і рівномірно розподіліть шматочки по начинці. При бажанні солодкий перець начинку можна замінити томатами. У сирній масі не зашкодить додати трохи копчену паприку або подрібнену кріп.


  9. Перемішайте край паперу і акуратно розкачати шар начинки салямі в щільному рулоні. Обгорніть кінці паперу з двох сторін, як цукерка.

  10. Відправте рулон в холодильник на ніч. Я не можу чекати, тому я використовував морозильник (1 год.).
  11. Візьміть папір і виріжте закуску на скибочки.


  12. Рулетка з грибами і сиром стала успіхом! Прикрасьте її зеленню і подаємо її на стіл. Бон привіт!


Мій салямі шматочки були трохи меншими, ніж вони потрібні. Деякі з сиру залишалися невикористаними. Як виявилося, до великої радості дітей. Загорнути начинку в тонкій лаваші, нагріти трохи в сковороді - це ще один смачний посуд готовий!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное