Стаж молитви, який вирішив оплачувати іпотеку, надаючи буквально все

Мрії про Ваш будинок повинні бути зроблені реальними. Я, ускладнений. Але залишивши цю мрію пізніше, як зрадити себе трохи. Звичайно, це буває, що не існує можливостей. Але якщо у вас є можливість зробити вигідний розстрочка, не пропустіть його! І як сплачувати заставу швидше, я розповість вам сьогодні.

Як оплатити іпотеку Мій друг від бідної сім'ї. Його батьки допомогли йому трохи на самому початку своєї кар'єри, а потім всю відповідальність запало на плечі. Довгий час він орендував будинок і навіть не замислювався про те, скільки грошей переходить в кишеню чужого дядька, як каже він.



У певній точці Антон зрозумів, що він втомився від такого життя і потрібно купити власний будинок. Він швидко прийняв рішення, знайшов підходящу квартиру і виніс іпотеку. Але, як часто буває, запобіжник ідей висушують через місяць або два. Антон був захоплений, реалізуючи, що лише 60 років зробить останній платіж.



Ідея залякала його так багато, що він Я вирішив платити іпотеку швидше.й Якщо ви думаєте, що ця пропозиція буде слідувати деякими магічними порадами, які допоможуть вам зробити багато грошей з ніде, на жаль, це не так. Антон збирав свої ресурси і навчився обробити свої ресурси більш ретельно.



Він сказав мені нещодавно, Що допомогло йому найперші?й Всі зміни в житті Антона були засновані на його спостереження та заборонній логіці. Ви можете отримати деякі речі самостійно, але чому б не дізнатися всі можливі поради щодо такої ситуації з людиною, яка вже зробила це?

Як змінити своє життя, щоб платити рано
  1. По-перше, Антон консультує всіх бажаючих запитати, чи можна взяти Зниження податкуй Така компенсація іноді пов’язана з тими, які регулярно сплачують податки, які мають «білу зарплату». Бажано застосувати якомога швидше після отримання іпотечного кредиту.
  2. Ця порада не підходить для всіх, але це можливо Про своє бажання Передоплата іпотеки друзям і родичам. Іноді цей рух допомагає підтримувати вашу запобіжність. Питання від друзів – це відмінна мотивація для продовження дії в правильному напрямку.



  3. Антон став готівкоюй Замість застави на карті, він забрав і зберіг вексель, поступово змінюючи їх до більших. Таким чином, набагато складніше витрачати їх. І почувши себе тримаючи реальні гроші в руках, він був дуже мотивований і давав сили.



  4. Мій друг встановив багато корисних додатків на своєму телефоні, щоб контролювати свої фінанси. Також в заявці банку він зробив спеціальну установку, завдяки якій невелика частина заробітної плати і аванс була виведена щомісяця і передана в банк. Разом. 5% заробітної плати та заздалегідьАле через рік накопичився пристойна сума.
  5. Антон отримував свої витрати і зрозумів, що дуже велика частина йде в тренажерний зал. Він вирішив замінити його будинок-роботай Можливо, ви можете замінити деякі речі з домашніми варіантами. Не потрібно робити на постійній основі. Наприклад, можна піти в зал в місяць.



  6. Спробуйте і запустіть. Збірй І не просто зібрати, але і аналізувати ваші покупки. Ви можете знайти, що є багато речей, які ви можете зробити без того, щоб взяти багато грошей.



  7. Антон зламав всі свої фінанси. виразно для різних цілей. Наприклад, були категорії для їжі, розваг і так далі. У кожній категорії кількість грошей обмежена. Допомогло позбутися від неконтрольованих витрат.
  8. Досвід Антона також розповідає про те, що нам потрібно зробити більше, ніж просто планувати і уникнути зайвих витрат. Потрібні Зробіть своє життя максимально комфортним Навіть за цими умовами. В іншому випадку ви втратите свій темп і відкинете все.



    Ось оригінальний приклад. Спочатку мій друг повністю відмовився від різних загартувань і залишив тільки здорову і вигідну їжу на списку. Але так витрачаючи тільки посилені, тому що зараз він хотів якось компенсувати відсутність звичних смачних речей. Тоді Антон подумав і повернув категорію «розумних» до списку покупок. Тільки зараз Ця категорія ґрунтується на фіксованій кількостій



Якщо вам подобається порада, але ви розумієте, що це не весь можливий список, обов'язково поділіться досвідом у коментарях. Поведи мене, всі молоді сім'ї, і не тільки вони будуть вдячні Вам!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное