Підтвердження, які допоможуть вам закохатися навіть в надзвичайно нервовому стані

У найскладніших випадках найважливіше не втратити надії. Але як тримати світло в собі? Це допоможе. Найкращі підтвердженняй



Редакція "Сайт" Він розуміє те, що і оцінює цікава практика ззовні. Перш за все, вибираючи найбільш важливі і цікаві для вас.

Кращі підтвердження Що це? "підтвердження"? Прості слова, це певний позитивний суд, коротке слово для створення правого настрою. Ця практика прийшла з книгою Louise Hay. Тепер ви можете завантажити все з Інтернету. А потім книгу була на руку, і люди, захоплено зроблені екстракти звідти.

р.

Що таке підтвердження? Всі види речей. Наприклад, деякі люди кажуть, що це добре спати. Деякі для поліпшення настрою. Тим не менш, є ті, хто повинен допомогти здоров'ю і правильне харчування.

р.

Як працюють підтвердження? Це просто: вам потрібно вибрати певний час і сказати право фрази кілька разів або просто подумати про це. Це трохи, як Східна медитація, це не так?



Вечірнє підтвердження
  1. Я вдячний за сьогодні.
  2. Я відчуваю спокій і спокій.
  3. Я контролюю свої думки і оберіть тільки позитивні.
  4. Я оберіть спокій. Вибираємо мир.
  5. Я відпускав сигналізацію.
  6. Я не можу керувати.
  7. Що чекатиме до завтрашнього дня.
  8. Я глибоко дихає і повільно.
р.

Підтвердження сну
  1. Я обіцяє добре спати.
  2. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.
  3. Моє тіло і розум, що потрібно відпочивати і відновити, щоб ефективно функціонувати.
  4. Сонце і відпочинок важливі для успіху.
  5. Я зробив мій кращий сьогодні і тепер я буду відпочивати.
  6. Привітання.
  7. Я захищений в номері. Я можу повністю розслабитися.
  8. Може мій сон бути мирним і мирним.
  9. Я безкоштовно мій голова від fussy думки.
  10. У день закінчується. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.
Підтвердження для мам
  1. Я вдячний за моменти, які я провів з дітьми сьогодні.
  2. Я вдячний за можливість піклуватися про сім'ю.
  3. Я зробив все з дітьми сьогодні, і це досить.
  4. Не потрібно мені зараз. Час для себе і заспокоїти.
  5. Я буду краще маму, якщо у мене є хороший відпочинок.


Є кілька порад, щоб зробити висновки роботи. По-перше, ви повинні вірити в них. Також варто використовувати емоції і намагатися представити їх максимально точно, візуалізувати. Повторіть їх частіше, і після кількох днів ви відчуєте помітний результат. Важливо завжди сказати, що це в своїй назві і в даний час.

Важко переоцінити важливість правого ставлення до життя. Багато залежить від настрою, який ви перебуваєте. Наприклад, тест IQ не рекомендується проходити в поганому настрої. Написати коментарях, які обряди допоможуть вам наповнювати. Допоможи всім знайти щось для себе в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное