Зимовий періммонний салат спеціально для білого металу Bull

Найчастіше періммон їсть свіжим. Ви знаєте, що ви можете зробити багато смачних страв з персімона: від запечених риб, м’яса і закінчування салатами і десертами? Салати з періммоном - це моя слабкість, так як за допомогою цього фрукта виходять по-справжньому пікантними і яскравими смаковими поєднаннями.

Повідомляємо, що для 2021 років бути успішними, яскраві повинні бути присутніми на святковому столі. салатй Власник року White Metal Bull, любить зелень і фрукти на столі.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділіться інструкціями приготування смачного періммон і яблука. Дуже корисно!



Що можна приготувати з періммонових інгредієнтів
  • 2 хв
  • 1 яблуко
  • 1,5 ст.л. рослинної олії
  • 1 ст. л. лимонного соку
  • 2,5 ст.л. соєвого соусу
  • 0,5 ч.л. цукру
  • Смоктати
  • 1/4 червоних цибулі


Підготовка
  1. Щоб приготувати соус, змішайте рослинне масло, лимонний сік, соєвий соус і цукор.



  2. Покладіть листя салату внизу пластини. Наріжте періммон на невеликі шматочки, а потім покладіть їх на листя салату.



  3. Очистити яблуко, також нарізати невеликими шматочками. Покласти яблуко на періммон.



  4. Очистити червоною цибулею і нарізати тонкими кільцями. Покладіть цибулю на яблука, посипте соус зверху. Заваріть салат на 20 хвилин в холодильнику.



  5. Це все, красиво. салат Персимон готовий. Бодибилдерши!





Прочитати рецепт докладніше, дивитися відео з кухар-канал "Юм-юм" Ви можете знайти безліч чудових рецептів!

https://www.youtube.com/watch? v=Ayg9CNmMQ0E

Також я пропоную вам дізнатися, як приготувати скумбрія запечена з персіммоном і апельсинами. Неможливим є розбити!



Тепер ви знаєте, що ви можете зробити з перімом Зимовий фестивальй Цей салат обов'язково буде на столі Нового року. Я дуже рекомендую, що ви готуєте його напередодні Нового року, так що Білий Metal Bull приносить удачі в будинок!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное