Що зробив фази Софія Ротару в Росії

Хоча 2020 приїжджає до кінця, ми будемо говорити про це дуже довго. Важкий замок, закриття кордонів і нескінченної кількості обмежень – все це впливає на всі сфери діяльності. Наприклад, пандемія викликала значні втрати для малого та середнього бізнесу. Постраждав, музикай Ця тема все ще актуальна і дуже мало обговорюється. Тому сьогодні редакція спробує зрозуміти, що проблема дійсно є.



Холдинг навіть найменший концерт – це колосальна робота багатьох людей. По-перше, організатори повинні знайти право. Проживанняй По-друге, переконайтеся, що багато людей, які можуть знати про це. Це те, що промотори роблять.

Встановлення світла та звуку, створення декорацій, друку та продажу квитків, транспортне обладнання, продаж тематичних виробів (мерч) – сотні робочих місць. А більш популярний художник, більш відповідальний і складний концерт. І Музичний фестиваль Немає нічого сказати!



Поза «Ложки» І тепер уявіть, що всі незліченні люди повністю або частково незрівняні. Прогнозування масових заходів Змінювалися життя всіх митців і решти галузі.

Коли країни СНД вже планувались складні замки. Хтось мав скасувати події, хтось - відкласти невизначено. Природно, все це призвело до величезних втрат як організаторів, так і артистів. Останнім часом довелося скасувати всі тури.

Р

GettyImages, однак, спробуйте не отримати дискурований. Карантину дозволили їм відкрити нові грані творчості. Наприклад, дуже часто як колективи, так і солісти організовують безкоштовні онлайн-концерти для своїх слухачів. Так вони зачепили своїх шанувальників, дали їм радість в такий непростий час.

Не гірше. Багато гуртів просто зламали, так як музиканти не могли вижити кризу. Хтось мав переїхати на іншу країну, щоб продовжити свої концерти.



На прикладі відомого українського співака Софія Ротару планує переїхати на Росію. У 2019 році в рамках фестивалю Atlas Weekend. Однак в батьківщині художника ситуація з концертами ще не нестабільна.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Атласвекенд (@atlasweekend)



Ротару збирається відвідати Москву, де Ігор Крутой запросив її. На телевізійному фестивалі «Сонце року». І, відповідно до концертного директора художника, буде робити це безкоштовно. Все через довгий дружбу з відомим композитором.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@sofiarotaru.official)



Як довго прибуття співачки ніхто не скаже. Проте новинні телеканали вже проколюють зраду Софії Ротару. «Чи не гроші, тому я пішов заробляти гроші в Росії», - написав медіа. Чи зможе співак зробити гроші безкоштовно? Я не думаю, що головоломка підходить. Залиште його на жовтий прес.

Любителям музичних подій у 2020 році було важко. Наприклад, я вже втратив кількість концертів, які я планував піти, щоб були перенесені. За 7 років існування улюблених митців стала розеткою і диханням свіжого повітря для мене. Що не сталося вночі.



Але ще більше для тих, для кого музика була як робота, так і для викладання душі. Хочу вірити, що наступний рік все буде покращувати і впадати в місце. У той же час ви можете сподіватися на краще і насолоджуватися улюбленими піснями в навушниках.

Музична промисловість Не можна стояти. На жаль, органи державної влади не звертають увагу на точну ситуацію. Тим не менш, ці працівники потребують принаймні деякої підтримки. Що ви думаєте про це? Чи змінено ваше життя таким чином? Ми побачимо вас в коментарях!

Фото в статті .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное