Смузі з розміром XXL посмішка, коли будинок пахне як піца

Сірий похмурий ранок зимового дня може відразу стати набагато тепліше і приємніше, якщо торт з шаром тіста, м'ясо і сир чекає на вас на сніданок. Дякую Olenka Matvey Peck Піца раз на три дні. Будинок радує!

Сьогодні видання. "Сайт" поділитися інструкціями для приготування швидкого торта на тонкій скоринки шарування Дуже смачна начинка. Я не зроблю тісто, я купую його в магазині!

Габаритний зображення

Пиріг з прошаровим тісто Інгредієнти
  • 500 г листового тіста
  • 500г меленого м'яса
  • 1 цибулина
  • 200г сир
  • 100 мл оцту 9%
  • 100 мл води
  • 3 ст. кетчуп
  • сіль, перець, базилік за смаком


Підготовка
  1. Очистити лука і нарізати тонкими півколами. Поставте цибулю в зручну ємність, залийте оцтом і водою на цибулю. Залиште цибулю маринувати протягом 15-20 хвилин.



  2. Трансфер фаршу (Olga Matvey радить приймати асортименти різних м'яса) до сковороди і обсмажити до готовності. Готові фаршировані солі і зачіска за смаком, можна також додати трохи сушеного базиліка.



  3. Два шматки листового тіста без дріжджів тонко рулон. Перенесення першого шару тесту до лотка, покритого пергаментним папером. Змастити тісто кетчупом, а потім викласти всю поверхню фаршу.



  4. Залийте рідину від цибулі, а потім викладіть мариновану цибулю на м'ясо. Посипати тертим сиром зверху. Покрийте торт другим шматком тесту, краю тесту акуратно переверніть край до краю. Робимо хаотичні проколи з виделкою поверх верхнього шару тіста.



  5. Випікайте торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки протягом 20 хвилин до готовності.



  6. Це, торти Плишкове тісто готовий. Бодибилдерши!





Щоб дізнатися більше про рецепт, див. це відео з кухар-канал Ольга Матвій. На своєму каналі красиві акції Ольги перевірені і улюблені рецепти, які завжди вичерпають перший раз!

https://www.youtube.com/watch? v=afTQX0Ip440

Також я пропоную вам дізнатися, як швидко варити тісто пуф в домашніх умовах. Я також зроблю його для резерву: при необхідності заморожувати в морозильній камері, хочу смачні тістечка - я розморожую. Дуже зручно, рекомендую!



Пиріг з листовим тістом, смачним м'ясом і солодко-чеська На додаток до гарячого солодкого чаю, що може бути краще? До речі, можна експериментувати з різними начинками. Я дуже люблю додавати консервовану кукурудзу і рис до торта, і ви подивитеся на свій смак.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное