Скільки платити бабуся сидіти з онуками

Часто буває, що бабуся змушена сидіти з онуками протягом дня, поки діти знаходяться на роботі. Багато пар зіткнулися з цією ситуацією, але що робити, робота працює. Головне в цьому випадку немає бабусяВона витрачає свій час і здоров'я на дитину.



Але як ми знаємо, все навчається порівнянням. І тільки тому, що одна людина хоче запропонувати свою підтримку і допомогти дітям не означає, що кожен. Наш читач ділиться своїми спостереженнями і щиро не розуміє її мати-в-право, який раптом вирішив, що вона повинна бути надана.

Моя мама - жінка, яка працювала в її житті на заводі, і тепер відроджена. вона 61 років і любить її бабуся. Тато все ще працює, тому ви можете сказати, що вони достатньо грошей. Моя мама любить робити всі види рукоділля, особливо вона любить робити мило. Він навіть генерував дохід. Я повинен визнати, що в цьому питанні я пішов до батька.

Р

浜у 涓 蹇 Рік тому я пропонував акцію, якщо я кинути мій шлях. Я погодився. Не останню роль в цьому відіграли маму, оскільки вона погодилася допомогти мені і чоловіка на дому. Виготовляючи вечерю, няньку і деякі дрібні речі. Ми працюємо до вечору і без її допомоги ми не будемо витягнути такий режим.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Квартира чистота, дитина криється, всі речі знаходяться в своїх місцях, нічого не лежачи. Я соромлюся визнати, але це важко для мене, щоб зробити рутинну роботу, нехай тільки мій чоловік.



Але не думайте про це, мій мама і я погодився з самого початку. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Ми вважаємо, що це найкраще, тому що моя кар’єра зацікавила, і я не повинен турбуватися про мій будинок. Мама бачить її грандіозний, і вона відмінно.

Ви не можете сказати, що мій мама запитала щось занадто багато. І знову мій батько працює, і не потрібно нічого особливого. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.



З іншого боку, мій мати-в-право, мій чоловік мама-в-право, трохи старше. Ши 65. Вона була в пенсії протягом тривалого часу, я повинен сказати, досить добре. Він не приїжджає до нас, крім одного разу через півроку, а потім тільки на наполягати чоловіка. В цілому я задоволений цим, і я не буду вимагати ніяких змін.

А ще недавно її босом друг відправився на відпочинок в пансіонат. вона подобалася її так багато, що вона була знезадую мами вуха. Ви будете відпочивати (від чого?!) Свіже повітря, смачна їжа, є місце для прогулянки. Shift, він каже, налаштування.

Мати, в свою чергу, є коханцем прогулянок і активного відпочинку, навіть в басейні, підписаному вгору. Вона прислухала її другу, і вона, звичайно, захотіла витнути старі дні. Це просто вона не має грошей, не врятував, і не намагалася, в цілому. Хто повинен платити за це? Звісно, мій улюблений син!

р.

Ну, бабуся приїхала відвідати її онука і, отже, розповіли нам свою сумну історію. Я хочу допомогти мамі, і я розумію. Але я раптом відчував боляче. Моя мати, як робота, приходить до нас, як bayonet, і іноді залишає навіть пізніше, якщо ми пізно. Не ярмарок!

І я вирішив, що це буде справедливим, якщо мій мати-в-право також допоміг нам трохи: місяць сидять з моїм дідом, і мій мама нарешті відпочивали. Я дуже здогадувався про цю можливість.

Ось тільки моя пропозиція була відразу ж сприйнята з ворожістю: вік не дає, і в цілому, що це те, що син не допоміг старій матері. Де його слава? Чоловік був сумним у душі, був очевидний. Але до свого кредиту він не був. Я повторив мої аргументи, навіть запропонував не варити мене вечерю, все ще йде на дієту. А син, якось може спробувати.



Але ні. Вона залишила нас з скандалом і відступом. Навіть залякала дочку. Мій чоловік говорить мені через зуби, хоча він не говорить ніяких скарг. Він був мій вини. Але будь ласка, покажіть мені, чому вона виходить, що моя мама в моїй робочій умови, а не за найяскравіші платежі. І може бути мій мама-в-одному приймати гроші з нашого сімейного бюджету на першому бажанні?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное