Після яких дій подружжя, які вирішили залишити сім'ю, анулює розлучення і мухи назад до гнізда

Сімейні драми відбуваються частіше, ніж ми думаємо. І якщо ви відраховуєте, скільки не спійманий, секрет і грішний, волосся стає на кінець. Коли наші читачі дізналися, що їх дорослі батько залишив родинуВін хотів дізнатися, що це було про.



Що він насправді писав про. Виявилося досить непривабливим і неруйнівним сюжетом гідності нашого видання. До речі, ми хочемо нагадувати вам, що ви також можете поділитися своєю історією, і це буде видно всім читачам. "Сайт"й

Мій батько 57 років, він 2 роки старше моєї матері. Дякую Я тридцять років і мати дитину. Ви знаєте, вирощений син дорослих батьків. Ну, принаймні я думав. Одного разу тому, мій батько, сивий, але підійде людина, вирішив залишити сім'ю. Я маю на увазі, як залишити, просто отримати розлучення.

Я знайшов кілька днів після того, як моя перша реакція була шокована. Як? Своїм батьком, для кого не помітили, вирішив прийняти це і залишити власну людину. Ще одна жінка, просто вафель, що може стати причиною такого пологого акту?



Я повинен сказати, що наша сім'я недостатньо. Відносно, звичайно. За роки роботи батьки зібрали кошти. Головна, автомобіль. Не приступайте, щоб переконатися. Я завжди цінував їх для причин і логіки. Як стати чоловіком. Тепер тут новина.

Виявилося, що він фактично втомився від шлюбу. Не було жінок на боці, але він сказав, що він хотів більше. Шлюб припинив його і в підсумку він втомився від нього.



Мами, щоб здивувати, не турбувалися на всіх. Всі Через кілька днів вона згадувала батька на серйозну бесіду, і вона налаштувала свої умови. Вона відмовилася від розлучення, вона була погоджена негайно. Але я даю мій даду додому протягом шести місяців. Він не в змозі взяти будь-яку нерухомість з дому або навіть його автомобіля. Повідомляємо, що суд все ще познайомиться і батько отримає тільки від гаража.

Але протягом шести місяців, якщо він повернеться з бажанням розлучення, вона підкаже всі необхідні папери без розмови. Я побачила його пару днів пізніше і я помітив, що Дад був щасливий, навіть п'яний. Після прийняття деяких речей він переніс в оренду квартиру. Заробітна плата вистачить, щоб ви відчували себе як холост.



Що відбулося поруч, я дізнався багато пізніше. Його батько зареєстрований на всіх сортах сайтів знайомств, пішов на нічні клуби і просто познайомився з жінками по вулиці. Як сучасна студентка або щось. Але в особистих зустрічах ситуація завжди була. Жінки побачили свій вік і негайно попросили його про його фінансовий стан.

І що може бути стан чоловіка, який живе в оренду? Немає автомобіля, є гроші, але зараз немає достатньо. Жінки, маленькі молодші, але ще не дівчата, навіть не мухали, але попросили голову-на що вони могли б отримати від своєї «невинності». І відповідача не влаштовує їх на всіх.



З одного з них батько пішов стільки, скільки 3 дат, але останній закінчився тим, що жінка прийшла з двома молодими дітьми, з яким не залишилося. Просив мене піти в парк, живити дітей, купити подарунки і все, що. Пройшовши велику частину готівки, яку він докидав його оплатити, батько залишив, кажучи, що він був рано, щоб отримати роботу.

4 місяці. Товстушка відчула себе, тому що ніхто не скасував миття, прасування і очищення. Не можна псувати на роботі. Зібрали відвагу, купили квіти і подарунок з рештою грошей і полюбляли в свій будинок. Уже там, як в мелодраматичний фільм, він був колінним, зізнаючи свою любов, кричу.

Моя мама нехай йому, звичайно. Для того, як вони мешкали в різних частинах будинку, щоб говорити, звикли до неї. А з часом мій батько прощав. Я запросив дружину і я на сімейну зустріч, щоб відсвяткувати свою роботу. Він в основному сказав мені все. Я запитав деякі питання від моєї матері.



Тепер вони спиниться разом, тато дрочить від пилу мами, навіть варить і очищає, коли є час. Він став більш привабливим, навіть його непристойна тяжкість зникла десь. Ну, вони роблять. Не мій батько. Я сподіваюсь, що вона не шкодує. Все відбувається в житті, буває.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное