Яка мама завжди робила за лаштунками, приховавши і приховуючи

Як ви знаєте, Мапа Його часто пропускають з матері дочки і так далі. Таким чином, утворюється єдина модель поведінки вздовж жіночої лінії, і якщо вона успішна, сім'я стає міцною і щасливою з кожним поколінням. Так це соціальна еволюція.



Наш читач хоче поділитися з вами трьома цікавими порадами, які вона навчилася від матері в її юності, але дійсно розуміла їх тільки тоді, коли вона стала трохи старшою. Ми не можемо відмовитися від такого запиту, тому ми хочемо, щоб ви отримали мудрість життя. Ось ми йдемо!

Не можна сказати, що в дитинстві, і ще більше так в юнацькій молоді мій мама був авторитетом для мене. Я єдина дитина в сім'ї і напевно любила мій тато більше. Він завжди веселий, цікавий. Коли я прийшов додому від роботи, я сказав багато цікавих оповідань, дав подарунки, зробив мене сміятися.



У свою чергу мама завжди сіла в домашніх умовах і зробила нудний, рутинні речі: очищають сміття, промивають підлогу, гнали, варять і так далі. Тепер весь будинок можна клацнути кількома кнопками: на пральній машині, посудомийній машині, навіть на роботі пилососа. Використовується для важкої ручної праці. Я був особливо сумний, що мій мама зробив мене щось. Я хотів піти.

Коли я виросла, це було добро, як мої батьки могли жити один з одним. Вони мають абсолютно різні символи. Позитивний, теплий відвертий батько, який не їсти хліба – просто сміється на хорошому жарті. І мати, маленька, тиха, скромна, завжди мовчана, можна сказати, неприпустимо. Але вони не можуть бути без одного.



Коли я одружився, всі мали джиттер. Зрозуміло, емоції перевели батьків, наречених, мене (у більшості всіх). Тоді була моя мама, яка мене заспокоїла, давала мені невеликі поради про те, як поводитися так, щоб не сваритися з чоловіком під час урочистості, бо він також над нервами. І я відчував себе краще, поради допомогло, і свято дійсно добре пішли. Тоді я зрозумів, що моя мама дуже секретна, але дуже мудра жінка.

На тиждень після мого медового місяця я вирішив запросити мами до маленького ресторану, один без мого таду, і поспілкуватися з нею жіночним способом. Це було дуже гарне рішення, ми сиділи і розмовлялися і відчинили один одному, як ніколи раніше. Ось три речі, які я зробив для себе, дорогі. "Сайт"й

Не секрет, що жінка може витрачати будь-яку суму грошей на всілякі «трифлі». Ці продукти догляду за тілом, салони краси, одяг, харчування та багато іншого. Деякі цінові теги можуть дійсно виходити з рук, як косметика. Будь-яка жінка знає, що якщо ви займаєте найдорожчі позиції, не варто зарплати. Я дуже хочу...

р.

Важко оцінити результат, оскільки вони не розуміють, наскільки важко ми, дівчата, отримати нашу майже «натуральні» красу.

Завжди зберігайте акуратний вигляд Неважливо, наскільки важко було, але мама раджу взяти марафон вранці. Не прогуляйтеся по будиночку в м'ятному або навіть більш брудному пабі. Навіть якщо вона сама. Переглядайте волосся, ваші нігті. Щоб бути, коротким, найкрасивішим, навіть в домашніх умовах. Коли батько приходить додому, він бачить жінку, яка хоче, не втомився чоловіка. В такому випадку він навіть не приділяв увагу, якщо щось погано промивалося або незакінчено.



Я не розумію, як деякі дівчата можуть ходити в кулерах поруч з улюбленими чоловіками, з недбалим волоссям, але йти на прогулянку в повній макіяжі. Хто вони працюють, для незнайомців?

Не можна стояти гречки кашу. Тексти пісень, а це означає: Я сказав, що ви ніколи не їсти, зробити те, що ви хочете, навіть запах, зроблені вам хворі. Для сніданку, обіду та вечері ми пропонуємо сніданок. Майже сухий. Але мій мама розумів, що мій батько не був викликаний фізичним відторгненням, але психічною проблемою, пов'язаною з минулим. Потім вона закривала кухню, відкриваємо вікна і варила гречку. Все її запах, як вона приготувала, погоджена на вулицю.

Габаритний зображення

Потім вона варила шику обсмажену м'ясо, гриби і цибулю з вершками. Поважає ці продукти. Стирайте гречкою і поставте її на стіл. Дад бажав отримати гістеричний перший. Але після 10 хвилин я отримав лікування. Тепер він може з'їсти гречку, що він захопив більше 10 років.

Так, дорогі. Я визнаю мами з іншої сторони. Я розумію, що вона людина, яка зробила нашу сім'ю міцною, незалежно від того, що. І за це, я дуже вдячний.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное