Цитрусові поливи, після чого спатифіллум, begonia, geranium і орхідея отримати високий

В осінньому періоді я завжди «диких» кімнатних квітів з апельсинами. У цій статті я розповість про цитрусове добриво. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Відмінно. кімнатно-квітковийй



Добрива для кімнатних квітів Цитрус - отрута для шкідників, відмінне засіб для пошиття рослин і ваза. Після того, як я відкрив цей метод.



Кілька років тому я став більш цікавим для вивчення кімнатних квітів. У мене є багато з них. Я хотів квіти, щоб виростити пишні і красиві. Я припинився на природному харчуванні. В них немає хімії, і тому природні добрива так корисні для рослин.

Р

До речі, апельсинові пілінги не тільки відмінно живлять вітчизняну рослину, але і борються з павутинним клітом і іншими шкідниками.

Зазвичай від апельсинових шкірок я зроблю настій. Розкажіть, як її підготувати. Ми беремо літрову баночку і вводимо третину апельсинових пілінгів в неї. Потім заливаємо їх окропом і залишаємо їх заварювати на добу. Після цього зніміть скоринки, і додайте чисту воду до вершини баночки. Необхідно бути літром годування.



Як використовувати: поливати грунт квітів або ваза з цією водою. У холодну пору року це годування відмінно рятує рослини. Вода необхідна нечасто, приблизно раз на 3-4 тижні. Також перед тим рекомендую замочувати грунт трохи зі звичайною водою: так настій не впаде в сухому грунті.



В результаті квіти будуть рости здоровими, міцними і красивими. Натуральні компоненти, які знаходяться в цитрусових фруктах, відмінно запліднюють грунт, насичують його вітаміном С, калієм, фолієвою кислотою і клітковиною.

Також апельсинові пілінги можна використовувати проти шкідників. Для цього потрібно також приготувати настій, але трохи інший. Візьміть пілінги з трьох апельсинів, порізати їх дрібно і залити літром теплої води. Залиште настій на один тиждень: він повинен бути добре непристойним. Потім беремо її, проціджуємо і перемішуємо її однією столовою ложкою рідкого мила. Проведіть цей розчин ще з двома літрами води - наш інструмент готовий.



Я зазвичай заливають цей розчин в обприскувач і лікують листя з ним один раз на тиждень. До речі, це метод, який допоміг мені позбутися від павутинного кліща! Правда, він взяв шість процедур, але цей шкідник остаточно знизився за мої троянди. Також це рішення допомагає позбутися від попелиці або тяги - можна використовувати проти всіх видів шкідників для домашніх квітів. Обов'язково спробуйте - ви побачите: результат обов'язково порадує вас.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное