Яка Дарія Донцова відчувала в перші дні, забираючи COVID-19

Звісно, що Дарія Донцова (ака Agrippina Arkadyevna Dontsova) дав свою першу книгу тільки в 1999 році. В цей час жінка була майже 50 років. І вночі. Детективи Дарія Донцова (з них вже понад 100) публікуємо обіг 230 млн примірників! Не дивно, Донцова вважається найбільш затребуваним і прославним російським письменником.

Сьогодні видання. "Сайт" Пропонуємо трохи розповісти про роботу Дарії Донцової, а також останні новини, пов’язані з цією дивовижною жінкою.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Дар'я Донцова (@dontsova_official)



Не всі шанувальники таланту Дарія Донцова знають, що жінка почала писати, коли вона була в лікарні. Тоді вона дала страшну діагноз - рак груди. Операції звернулися один одному, але було мало сподіватися на відновлення.

Для того щоб не втратити серце і відволікти від важкої реальності, жінка повинна писати. Її найсвіжіші детективи, написані в залізному стилі, відразу знайшли вдячні читачам. Кожен хоче бачити стік. На жаль, небагато людей чекають, що в кінці лікування письменник підготував ще 5 робіт.

733364р.

Не тільки допомогло жінці зацікавити, але й пославити весь світ. Прочитано в розвідах колишнього СРСР, а в Західній Європі, і навіть в Китаї. Детективи Дар'я Донцова вкрай стають кращими Це особливо дивно, коли ви вважаєте своєю дивовижною креативністю. Займає місяць для написання книги.

Вентилятори Дарії Донцової вважають, що її роботи є ефективним засобом для депресії. А автограф цієї творчої жінки вважається майже амулетом для удачі. На жаль, є критики. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Дар'я Донцова (@dontsova_official)



Що живе Дар'я Донцова нещодавно, письменник не жартує своїх послідовників в Instagram. Жінка розмістила відео з лікарні, де вона була швидко розірвати тривожні рами. Вона сміхалася в різних фантазистів, які в переслідуванні відчуттів «бері» її не перший раз.

У госпітальній лікарні жінка здійснила договір коронавірусу. Але не стали дискуровані і навіть продовжували працювати над новою книгою про Євгена Романова.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Дар'я Донцова (@dontsova_official)



Крім того, Дарія Донцова може похвалитися своїм властивим оптимізмом, який вона вже може стояти, а також здатний знову спробувати їжу. У дитячій насолоді вона розповіла абонентам про те, як смачна каша і компот була в лікарні.

Сьогодні, 68-річному письменнику є рідним з улюбленими пугами. Звісно, хвороба в такому поважному віці була складною. Жінка повинна лежати протягом 2 тижнів. На щастя, найважчіша частина, здається, бути над. Хоча величезні кола під очима і помітна тонкість письменника помітні дуже добре.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Дар'я Донцова (@dontsova_official)



Однак Дарія Донцова запевняє, що все в порядку. Вона працює на новому шедеврі. Жінка впевнена, що хвороба була важкою абодеєю, яка дав їй можливість поглянути на себе і її життя новим способом.

«Діаза показує людину свої слабкі сторони: відчайдушність, гнів, заздрість здорового. Повіритель розуміє, що всі ці гріхи, які повинні бути вилучені. Ви думаєте, що ви хороша людина, перш ніж ви хворіли, а потім ви сердитися. У вас трохи доброти, - сказав письменник.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Дар'я Донцова (@dontsova_official)



Вболівальники Донцови радять вірити в краще. Вона також сказала, що вона сподівається відвідати храм найближчим часом. Однак, перш за все, вам доведеться служити 2 тижні в карантині, так як він повинен.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное