Історія незадоволеного чоловіка, який вимагає розлучення через жирність дружини

Невинний чоловік - жир в сім'ї. Так є непристойною дружиною. Згода, настрій одного чоловіка часто залежить від того, як буде відчуватися інший. І якщо один з партнерів починає накопичувати невдоволення, серйозний карель або навіть розлучення не далеко.



й Що сталося з героям сьогоднішніх сюжетів. Євген планує розірвати дружину, яку він прагнув у свій час. Серед багатьох типових і можливих причин, перше місце було взято зануренням чоловіка з зовнішнім виглядом обраного. Але може додаткові фунти серйозно призводять до закінчення відносин?

Моє життя змінилося назавжди, коли я зустрів Марина. Я пам'ятаю, що день у великій деталь. Ми вирішили повечеряти в новому ресторані в центрі міста. Замовили столик, прийшли, і при вході зустрілися з нами. Тоді моя майбутній дружина працювала в господині.

Посміхалася м'яко і ходила до нашого столу. Увечері я не збираю своїх очей: високий, тонкий і витончений. Реальний сон! Я не збудував замки в повітрі. Я пішов до квіткової кімнати і прийшов назад з величезним букетом для неї. Марина була шокована, це було зрозуміло, що це ніколи не сталося.



Після роботи я взяв її додому. Ми прогулялися і говорили про все. Я дізнався, що Марина походить від бідної сім'ї, яка живе в провінції. Вона прийшла до столиці, щоб знайти гідну роботу і допомогти батькам. Вона вибрала ресторан, адже вона допомогла їй з їжею. Таким чином, всі гроші, що зберігаються на цьому вона надішле додому.

Я хотів зробити щось для Марина. Наші відносини дуже швидко розвивалися. Я подарував їй подарунки, і незабаром допомогли отримати роботу з другом. Хоча робота була більш престижною, Маринка повинна сидіти в офісі весь день. Команда жіноча, без розмови над чашкою чаю і пакетом цукерок не може робити один день.



І я почав помітити, що Марина отримала жир. Я не хотів, і я сказав, що це не так. Пропонували, що ми йдемо в тренажерний зал разом. Вона щасливо погодилася, і скоро все повернулося до нормального.

Ми відіграли чудовий весілля, а 3 роки пізніше Маринка стала вагітною. У 9 місяців вона забита гідно, але я знав це нормально. Завжди приготований до її змів, навіть якщо він суші на 2 ранку або смаженій картоплі на сніданок. Після народження дружина швидко потрапила в форму. Вона, ймовірно, не схожа на те, що вона дивилася більше.

Але коли Марина повернулася до роботи з пологів, почалися деякі породи. Вона відчула, як вона була їсти всі проблеми, які не хочуть сказати мені. І в домашніх умовах вона була досить лише для пари сухих фраз на вечерю і «Одно і сон вже» перед сном.

Моя дружина почала швидко набирати вагу. Я подумав, що я знову попросив її працювати. Але в цей час вона плоско відмовилася. У вихідні я можу сидіти на шоу з тарілкою цієї картоплі і забути про все. Несподівано, позначка на вагах перевищує 90.



Маринка не була навіть 40, і вона дуже втомилася. Перші скарги на здоров’я, перша короткість дихання, перші ознаки пасивної агресії. Я не хочу жити з цією жінкою, я не хотів би її більше. Хоча я сказав її більше, ніж один раз, що те, що було зроблено про це, вона просто хвилювала свою руку на мене.

Дочка почала дотримуватися прикладу її матері, а також відновлювати. Але з дитиною все набагато простіше: Я забрав харчування і активність під моїм контролем, записаним для плавання. Насолодіться цими новинами.



І ось Марина. Він болить мене дивитися на неї. Вона не слухає моїх порад і дуже далека від мене. Єдиним логічним рішенням в цій ситуації є розлучення. Чому жити з кимось не приваблює мене? Нехай він виглядав на товсту людину, як її.

Любов не має часу закінчення терміну придатності та ваги, чи це? Тим не менш, наші очікування не збігаються з реальністю. І в реальному світі з власними проблемами Не завжди можна знайти спільну мовуй У цьому випадку, за допомогою третьої, непереборної особи велика. Як сімейний психолог. Хто знає, можливо, він допоміг як основного персонажа історії, так і дружині. Але це ще одна історія...

Що б ви порадили Євген і ви думаєте про своє рішення? Обов'язково поділіть вашу думку в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное