Зустрілися з багатими материками, які не дозволяють дітям жити в одному з їхніх квартир

Це чудово, коли батьки можуть допомогти дорослим дітям в цих складних випадках. Але частіше, ніж ні, реальність диктує її правила. проблеми з молодими сім’ями До тих, хто ще не зумів потрапити на ноги. Природно, за допомогу молоді вирішили звернутися до батьків - їх найближчих людей.



Не думайте, що я говорю, але мій мати-в-право і батько-в-право є дуже дивним людям. Суддя за себе: вони досить заможні, вони живуть красиво, і вони не хочуть допомогти тільки сина Антону (мого чоловіка). В одному голосі кажуть, що він повинен заробляти все себе, Олександра пише.



«Все буде добре, але вони самі успадкували більшу частину свого майна. Тексти пісень, а це означає: Я дивний для них, і вони нічого не завадять. Нехай Антон робить незалежний чоловік. А що робили онуки? ?

До речі, Антон і у мене є три діти. Ми ще не заробили свій власний житло, тому нам доведеться орендувати. І це нескладно сказати, але намагатися пересуватися з маленькими дітьми з одного орендованого квартири в інший. Це кошмар! Що ви заробите в оренду, харчування та одяг. Ми намагаємось зберегти гроші, але не можемо викинути щось важливе. й



«Мама-в-право і батько-в-право мають два квартири. Вони не здаються, тому що вони нещодавно зробили дорогий ремонт, і вони хвилювалися, що орендарів може розбити все. Але ми не пропонуємо переходити в будь-яку з цих квартир. Я підозрю, що вони піклуються про оновлення, ніж про нашу сім'ю. й

«Одний день я не можу стояти його і натягував на мій мама-в-право, що це буде добре для нас, щоб поселитися десь, щоб не переїхати з дітьми. Моя мати-на-правила: Я не даю народження так рано. Я повинен бути чеканий. Отримати будинок першим, а потім ...



З дітьми ваша несправність? В інших словах мій мамник вважає, що мій чоловік і я блюво. Він і мріяв мати велику сім'ю. У мене була перша дитина зовсім пізно, 28. Де ще чекати? Але мама чоловіка не здавалося зрозуміти.

«Це те, як це зараз? Моя батьки живуть в с., не заробляється багато, і вони не можуть допомогти нам багато. Вони можуть, але вони не можуть. Чи можна лікувати тільки сина, як це? Чи піклуються про те, що їхні онуки ростуть? ?

249868р.

«Я не хочу руйнувати стосунки з матір’ю, бо вона може витрачати час на своїх дітей. Але як можна зв'язатися з такою безтурботною людиною? Чи живуть вони в трьох квартирах, або що? Я просто не отримую. У кілька років вони виростуть старі і хто прийде на допомогу? Антон і І. І чому слід допомогти їм? запитав Олександра.



Коли мова йде про гроші, навіть у найсвіжіших сімейних відносинах, є натяг. Це одна річ, коли люди не мають можливості допомогти. Але це різне, якщо вони просто не хочуть робити це через їх переконання. Тут є конфлікт.

Що ви думаєте про це? Чи повинен бути дочка-в-одному, відхилений неправомірною матір'ю? Або ж батьки чоловіка мають право розпоряджатися своїм майном, як їм подобається?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное