Чому мільйонери все частіше вибирають даму в роки, не молодий освітлювач

Суспільство. На фоні вибору партнера для життя люди отримують смартнер, а молодь та краса. Дівчата менш зацікавлені у успішних чоловіків. Вирощування Привабливий і привабливий.



Яка причина цієї зміни? І хто саме бере цей крок, і найголовніше чому? Редакція "Сайт" Вони займаються цікавим трендом.

Кілька років тому, майже кожна багата і успішна людина, здавалося б, розглянути її обов'язок знайти нову дружину і залишити стару. Але змінилися методи та пріоритетиІ люди платять менше і менше уваги до віку.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Єгор Зака (@jegorzaika)



Один з найяскравіших прикладів був Уляна Зейтліна. Занурення успіху моделі та соціаліту було замінено на тихе сімейного щастя. На момент її останнього шлюбу вона була 47. Хто думав: в цьому віці жінки зазвичай йдуть на добре збережений відпочинок. Тим не менш, наші героїні помітили просту російський мільйонер.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Еммануел та Брегітте Макрон (@emmanueletbrigittemacron)



І існує безліч таких прикладів в політиці та шоу-бізнесі. На жаль, олігархи та видатні діячі обрали свої другі та третинні молодші дружини. І сьогодні вони більше і більше одного віку. Я думаю, що гроші просто припинили хребта голови людей так багато. Ви звикли бути на маніпуляційному Олімпі, заробляючи більше сотні тисяч, тепер кожен другий власник дайнера в Америці, і в нашій країні є дуже заможливою особою, іноді мільйонером. Я не говорю про кількість мільярдерів.

р.

Таким чином, вони обирають розумні і успішні зараз рівні. Розумні та успішні люди в житті. Ось як це повинно бути. ПрофспілкаНе дивлячись на свої ролі, всі рівні їх партнера. Дуже цікавіше поговорити з дорослими, з ним поділитися життям, удачами, неприємностями і родинним щастям.



Знову досвідчена жінка завжди вірно доводить любов і ніжність. Він завжди знає, коли ми цінуємо і мотивуємо. Знайдіть правильні слова для будь-якої ситуації і часто стають правою рукою успішної людини. Або два руки.

Я більше прихильників традиційного сімейного способу життя. Я думаю, що це час, щоб зупинитися у віці. Молодий і гарячий завжди приваблює на початку своєї енергії. Але вони також перевозять багаж нерозчинених проблем. Написати коментарю, що найважливіше для Вас. І я хочу закінчити з словами, що мій вчитель історії один раз сказав: «Любов кінчає, коли у вас немає нічого спільного. й

Категории

Смотрите также

Новое и интересное