бесіда чоловіка з дружиною, пов'язана з її фіналом

«У хвилині ми з чоловіком прийдемо до нас, і я не можу знайти місце для себе», - сказав Марина. Коли він прийшов до свого роду, Марина відчувала провину. Він пішов з дружиною і дитиною. Виявляється, що люди можуть знайти загальний грунт навіть при таких складних обставинах.



Я щаслива, що мій чоловік, Оксана, живе в іншому місті. З якоїсь причини я Гріша ще ревнощить її, а не у всіх комфортних для себе. Я 35 років і я вчинив, як десятий сортувальник власному будинку. Вона повинна довести до нас свою дочку. Я не знаю, що сказати, як поводитися і як це закінчиться.



В той час як Гріша пішов, щоб зустріти Оксана з дочкою, Віка, дочкою, і я поставив таблицю. Діти мають три роки різниці. Наш Vick тільки 6 і Ira є 9. Чи є вони друзі чи ні. Я теж був дуже турботливий, тому що я буду жити з нами протягом двох тижнів. Оксани витримали на дверцятах розкішно одягнуті, гарно занурилися. Ми сказали hello, і я прогуляв гостей в вітальню, і я побігаю на кухню.



Я вже займав себе будь-яким на кухні, щоб уникнути розмови з Оксани. Її чоловік показав свою квартиру, потім прийшов на кухню, і вона якось приймала його в магазин для соку. Я прийшов до мене. Я запитав, якщо я був знежирений. Я сказав так, я не знаю, якщо дівчата будуть друзями. Тексти пісень, а це означає: Потім вона говорить, Не хвилюйтеся про мене. Я не зрадився на Гриші. Зараз у мене є нове життя. А Гриша і я спілкуюсь виключно заради нашої дочки.



«Я не вірю, але це робить мене краще». Тепер я не відчував себе винним, тому що вона була Гриша, яка приховала наші стосунки протягом тривалого часу. Пізніше прийшов Гриша, ми сіли на деякий час, потім Оксана допомогла зняти з столу і залишити. Побачимо за дочкою. Я сподіваюсь, що вона комфортна, можливо, наші дочки стануть подругами, а не бути таким незручним. Я не хвилююсь про все більше. й



Якими обставинами можуть працювати. Якщо ви дивилися, що все набагато простіше, ніж ви думаєте. Що робити життя складно? Що було, не можна виправити, потрібно жити в сучасному і не тримати всіх сердитися. Побачити чоловіка і бути дружнім з ним після розлучення?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное