Повідомлень про галантного чоловіка, який здійснював від своєї дружини незаміжньою подругою

Молода сім'я красива, тому що почуття все ще наповнені пухиркою романтики і романтики. Птахи літати всюди і кікади співати. Але що робити, якщо це дійсно? шемале І ви не достатньо, щоб зробити його дійсно комфортним?

р.

Так, що відбувається. Ситуація, я повинен сказати, не приємно. Але як кажуть вони, життя йде на. Це історія нашого читача.

Підступний освітлювач Ми просто одружилися. Ви знаєте, коли ви ще любите людину так багато, ви просто не можете уявити життя без нього. По суті, навіть період «канди і букет» не надходить. Вивчаємо разом і одружився. Так як гроші все ще не заробляють, вирішили зробити весілля більш скромним, і врятував йти на відпочинок.

426082

Що ми зробили. Ми пішли з нашими друзями в Єгипет. Ні, фуршет не на нас. Ми проживали окремо в одному готелі, але в приємній кімнаті з усіма бонусами. Я був за кордоном вперше і я дуже сподобалося все. Південь, сонце, море, люди. Навіть місцева кухня не страшна.



Щодня ми пішли на дискотеки, радіти і відпочивати. На першому я думав друзі, що, фон. І Іван і І, в передпліччя, тримаючи руки і все в білому, пройдуть в красивих місцях. І я повинен визнати, що ранні дні були так. Але після того, як я почав заперечувати, що мій чоловік отримав

І ні, він не займався безкоштовним баром з друзями «на бізнесі», як і інші. Я не мух. Так само погляд на очі якось розмитий: чоловік був нудний.

Не дивно, що він був за кордоном багато разів і не тільки в гарячих країнах. Я трохи ревнощів.



Так як наша компанія Мотлі, нічого дивного в тому, що кожен знає один одного тільки в каппеді. У вас є хлопці і бізнес люди тут. Ми друзі, всі незрівняні, ймовірно, зробили деякі плани відпочинку і мав кожен право зробити це. Я не думаю, що це культура для участі.

Крім того, я на власній медоні. Не про будь-які інші почуття.

Один день Галина, один з кращих друзів, підібрав покупку в домашніх умовах на місцевому ринку. Звичайно, я не розрахував вагу і не міг перенести все до готелю. І виявилося, що юних людей в асортименті був тільки мій Ванья. Звісно, він не може допомогти дружині.



Тепер я шкодую.

На наступний ранок Іван запропонував, що три з нас прогулялися по готелю так, щоб ніхто не був нудним, адже сонце вже було обсмаженням, і це було некомфортно виходити в Відкритий повітря: ми всі блонди, з блідо-шкірою. Загорнути на сонці, сплітати. Я сказав так, і ми пішли на прогулянку.

І помітив, що я був надпотужним. Чоловік був жартом, вона сміється. Я був на боковині. І найгірше, що я бачив, збуджу його словами. Я був на своєму місці недавно. Після прогулянок ми разом, але погані думки не залишали мене.



Наступну пару днів ми були лише двома з нас. Ми прогулялися, їсти смачно, відвертатися і просто насолоджуватися життям. Я знаю, що я хотів бути з цим чоловіком. Красивий, розумний, добре прочитаний. Поспішно, що Ваші сумніви?

Я також люблю котів. Одного дня ми побили в область, де було призначено для подачі їх. Не обмежувався емоціями. Я відчув, як я був в дитинстві мрії. А потім прекрасний захід сонця і кінець дня.

Вранці на ринок з'явився Ванья. Він пішов на довгий час і я ніколи не отримав спати. Я вирішив піти на прогулянку і може зустрітися з друзями. І я зробив. Мій подруга поруч з чоловіком. Вони тримали руки і говорять весело. Я не відразу помітив, і ці секунди за мною тривав, як година знепаду.



Спочатку ваня побачила мене і швидко відкрила свою руку. Тоді друг змінив на обличчі. Вони розірвалися і почали сміятися, jokingly виготовлення витівок. Вони кажуть, що вони мають такі жарти, і в цілому, не враховують, це дружній жест, нічого серйозного. Але мій світ розщеплений. Я повернувся до мого приміщення. Я занурився на іншу годину.

Я вгадаю, що це не одне затишне мене, я зміг кинути солодко. Після того, як сидять в моєму номері, я вирішив залишитися з друзями. Чоловік був в кімнаті, а Галя була в її приміщенні. Ось як мій медомон закінчився. Можливість.



Ми не будемо говорити. Я серйозно думаю про розлучення. Він повинен бути пологою, але це як я. Крім того, якщо Іван, як він вийшов, має такий характер, то потрібно зараз запустити, поки немає спільного майна і дитини.

Або почекайте, поки я просто гістерик? Я не знаю, як бути, це дуже важко і гірке. Я ще не розповіли про своїх батьків. Ну, шлюб не є прямим, як я думав.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное