Чому Михайло Лабковський просить не відступати з пляшечкою, якщо погано, і піти в психолог

«Я пропагував психологію для всіх, щоб людина, коли він хворий, не відступає з пляшечкою, але перетворюється на психолога або психіатристів», – ці слова відносяться до Михайла Лаковського, психолога з більш ніж 30-річним досвідом. Відомий фахівець збирає повноцінні номери, всі відомі ЗМІ говорять про нього і писати про нього, і його книги стають кращими Редакція "Сайт" Я шукав багато онлайн-лекцій Лабковського, навчав кращих книг, а тепер я поділився з вами найбільш визначними і водночас поніжними лапками.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@labkovskiy_official)



Для всіх бажаючих доступні онлайн лекції Михайла Лаковського. Ви можете подивитися на персональному YouTube-каналі психолога. Відповідає чоловіка докладно популярні питання шанувальників, а також транслюється на теми пресування: як любити себе, підняти самооцінку, зупинитися в залежності від думки інших і багатьох інших проблем кожного.

Кращі цитати Михайла Лабковського
  1. «Дві люди ходять на вулицю і одна з них підбір носа. Перше, що захоплюється ним. Хоча це таке: (а) не його проблема; (б) не пальцем; (c) не ніс або його нос. Він має лише низьку самооцінку. й
  2. «Життєвий досвід дитинства любові також створює страх відносин. Тоді є ті, хто одружений і тих, хто не любить тебе. Якщо після дати він або вона не викликає спини, то для невротичного це початок великого почуття. Мозок отримує сигнал: «Я був відхилений, тому не буде відносин з цією людиною, тому я послужу мій страх і я можу сказати, безпечно». Перегляд цього повідомлення в Instagram


(@labkovskiy_official)



"Щоб ви красива блондинка. Ви отримали. Але якщо ви впевнені, що ваш ніс великий, ваш шлунок також викривлений і в цілому ноги вигнуті, то ви програєте заздалегідь до довгосохненого, прикроченого, але впевнено коричнево-волосі жінки з мікроскопічною бюстою. «Любовість – це не так, як ніхто не хоче, ніхто не зателефонує вам або пише. Лонелість – це відчуття внутрішньої самотності. Перш за все, про те, що вам не потрібно собі, і тому не цікаво інших. Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@labkovskiy_official)



« Причина жіночих проблем не полягає в тому, що він виступає як коза. Реальна причина полягає в тому, що вона має невроз, який потребує виходу. Щоб дізнатися вихід, потрібно певну людину і стосунки, в яких вона може постраждати. Вона входить до таких відносин, оскільки вона має психічну потребу для неї з дитинства. «Якість вашого партнера має бути, що він зачепить. Все ще не грає ніякої ролі на всіх. Якщо ви любите його, хвилюйтеся про нього, хвилюйтеся про нього, то немає «барів». Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@labkovskiy_official)



У нашій країні постраждати є улюбленим національним веселощім. «Ознайомлення психічного здоров’я, коли ви думаєте, що ви відчуваєте збіг.» «Люди зі стабільними розумами і чітким розумінням того, що вони хочуть життя, не потрібно з’ясувати, які інші думають про них». «Любов як жертва – це лише спроба повторити досвід дитинства. І якщо відносини з батьками були напруженими і нездоровими, любов у людини пов'язана з почуттям втрати, страху, довгості і самотності. Він шукає партнера, в якому добре поміщені почуття приниження. Партнер, яким він відчуває себе жертвою. Таку людину легко знайти. Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@labkovskiy_official)



«Це нормально, щоб дати народження. Не є нормальним для того, щоб тільки це. «Я буду великий господиня, я навчаю, як приготувати, я буду виглядати краще, а потім хтось побачить мій талант!» – так говорить, що не обов’язково голосувати, більшість жінок. Шановні! Немає одного буде любити вас для розкішних вій, борщ з ріжучим і переконливим характером. Вони люблять щось інше! «Це люди, які не живуть, але вирішують проблеми регулярно. Вони відчувають себе погано, коли немає проблеми. Неперевершено, якщо є проблема і її потрібно вирішити, вони знаходяться в зоні комфорту. Таку повну нездатність відпочивати. Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@labkovskiy_official)



«Комунікація в Інтернеті знімає напругу, але також підвищує бажання. І якщо це бажання не задоволений надовго, відчуття самотності тільки виростає. Негоди на телефоні і листуванні в соцмережах є тільки хорошими, якщо вони швидше або пізно закінчуються словами: «Чи ви завтра». "Стоп запитує людей, які думають про ваш зовнішній вигляд, свої здібності, новість і так далі. Все, що цікаво і важливо для вас, спробуйте дізнатися. Я знаю, що це важко. Це ціла робота не запитати. Це робота, яку ви повинні зробити. Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@labkovskiy_official)





Ви погоджуєтесь з видами Михайла Лаковського? Яка з котирування відповіла вам найбільше? У коментарях побували сміливі враження. Успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное