Хороша причина варити пиріжки без хліба і без подрібнювача, але з вівсяною

Привіт, кожен! У цій статті я хочу розповісти вам, як приготувати м'ясо. безалкогольнийм'ясорубки і готове фарш. Я дізнався про цей рецепт десь в Інтернеті. Рецепт - бомба, попелиці, добре, просто хороший пальчик.



Не вірю. Я не вірю, бо це диво: котлети без м'ясорубки. Разом з редакційною колегією "Сайт" Насолоджуйтеся смачними стравами.



інгредієнти
  • 500г свинини
  • 2 маленьких цибулин
  • 50г твердий сир
  • зелена
  • 6 яйця
  • 150г вівсяний
  • 2 ст. майонезу


Підготовка
  1. Спочатку потрібно вирізати свинину. На обробній дошці зрізаємо м'ясо невеликими кубиками. Також дрібно нарізаємо цибулю і додаємо до пластини до м'яса. По-друге, потрібно вирізати твердий сир. Також на невеликих кубиках і додають в м'ясо. Сіль і перець за смаком. р.



  2. Тепер необхідно пришити зелень і додати в м'ясо. Також відразу додайте яйця до м'яса. Добре перемішайте інгредієнти, додайте майонез.



  3. Знову ретельно перемішайте м'ясо для шпаклівки і додайте вівсяне. Ще раз, перемішайте все добре і залиште масу, щоб заварити близько 20 хвилин.



  4. З столовою ложкою викласти м'ясо масу на попередньо розігрітій сковороді. Ретельно формувати попелиці і обсмажити їх з двох сторін до готовності.





Щоб краще зрозуміти процес приготування їжі, можна дивитися це відео. Деталі варіння завжди в деталях.

https://www.youtube.com/watch? v=5hZbpiBiA2Q

Я сподіваюся, що вам сподобався цей незвичайний, смачний і дуже простий рецепт приготування смаків. Обов'язково спробуйте приготувати: чоловік буде носити в домашніх умовах. Також напишіть в коментарях про свій унікальний рецепт приготування страв. Кожна господиня має свій особливий рецепт приготування цієї страви.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное