Чому нові іноземні слова збагачують мову освіченої людини

Мова виростає і розширюється, і оскільки у нас є інтернет і комунікація всюди, є багато цікавих іноземних мов. Один спосіб або інший, вони роблять свій шлях першим в юнацьку слангу, потім в ЗМІ, а потім звичайним людям не далеко. Звичайно, все займає час, але деякі сучасні Вони говорять набагато швидше, ніж інші.



Це має зробити з денним світом: час турбулентних, економій розумно дозрівають, пандемії розводять планету назад і вперед. Як ви не можете придумати нове слово? Редакція "Сайт" Я хотів би поділитися з вами моїми спостереженнями на цьому полі. Про нас

Нові сучасні слова Наприклад, слово "розблокувати". Це не так, що ви зазвичай думаєте про. І не аглоба. Термін був колись використаний для ув'язнених в тюрмортах, і він означав сувору ізоляцію, щоб запобігти можливому буйству. У сучасних раз слово придбав кілька змістАле його сутність не змінилася. Ізоляція, оксамит!

р.

У Великобританії було названо слово року, оскільки він мав значний вплив. соціальний вплив У всьому світі. Варто відзначити, що коронавірус частіше звучав і його можна назвати новим. Тим не менш, він складається з двох знайомих і відомих слів «кроуна» і «вірусу».

Пара милих слів, які прийшли до нас з англійської завдяки тому, що «красивий» пандемічний. Це позашкільні і брелоки. Першим знаком є відпустка, що люди змушені взяти, тому що компанія не може надати їм виплату під час замка, і звуки, такі як «фарло», якщо ми його викликаємо.



Другий – «замінні працівники». Що таке, хто не може йти в ізоляції, навіть якщо вони хочуть. В основному це ім'я лікарів і тих, хто працює в соцмережах: продавців, вчителів, поліції і пожежників. Всі каюгори. Чи варто думати про вибір кар’єри?

Що таке «маганмаркл»? Всім відомо, що Брейт є, але не всі знають, що Megit є. Після того, як Великобританія залишилася Європейським Союзом. Земельна Принц Гаррі і його шлях до дружини Меган Маркл відмовилися від королівської спадщини і привілеїв через них і ліву Британію. Палац Buckingham роздягнув їх фінансування і заголовків.



Поза «Ложки» Тепер історія дієслова "меганмаркле". Повне нове слово і, як не складно вгадати, отримане від імені графісу Суссексу – Меган Маркле. Користувач Twitter запропонував використовувати цей дієслово, коли потрібно відходити від людей, які не цінують вас. Акуратно це камінь в напрямку королівської сім'ї, яка не підтримує ініціативи Гаррі і Мегана.

Як ви хочете використовувати це дієслово? «Я не оцінив, я збираюсь на мегамарку в іншій компанії». Або коли мова йде про офіційні прийоми: «Я не можу бути там протягом тривалого часу серед цих смарт-людей, я проповідаю на перший зручний момент». А у відносинах: «Сьогодні мегамарклі його і не повернули дзвінки. Нехай він ходить божевільний.



Поза «Ложки» З редакції З самого себе додаємо ще одне гарне слово - скубчик. Ні, це не з дорослого фільму. Це тепер популярні відео, де блогер поглинає. великий всі види їжі. Акронім БЛМ є "чорним життям". Але для нас це не так близько, як для американців, які винайшли його.



Якщо ви знаєте щось інше. сучасніНаписати їх в коментарях і ми обговорюємо їх! Ми також вважаємо, що це просто початок. Наскільки нові і незвичайні слова попереду. Я дивлю, що вони будуть підключені до? Ось про те, що слова не враховуються в королівській родині. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное