Речовини меблевого виробника з новими кухонними меблями, щоб зробити її останні роки

Кухня є одним з головних куточків в будинку, які потрібно витратити багато, щоб зробити кухню своїми снятами. Але навіть якщо ви не можете дозволити собі дорогий кухонний гарнітур, це не означає, що бюджетний варіант набагато гірше. З мого досвіду я знаю, що навіть недорогі кухонні меблі можуть виглядати гідно і на кухні буде досить зручно розмістити і поговорити з друзями по чашці чаю або кави.



У квартирі з чоловіком все ще є ремонт. Це квартира в старому будинку з не дуже продуманим плануванням і трубами, що приклеюються з усіх боків. Перше, що я мав зробити, це кухня. Наш бюджет був невеликий, тому ми вибрали з недорогого, але красивого гарнітура.

Кухня, яка нам подобається, далеко від ідеальної, але є деталі в ній, які допоможуть зберегти її гарно протягом багатьох років. Отже, що робити з новою кухнею так, щоб вона прослужила довго і не впадала в пару років?



Двері шафок приділяють увагу кінцям. На дверцятах нижніх шафок часто немає кінця, якщо це шафки з звичайної ДСП. Таким чином, двері не призводять до вологи, застосовуються в декількох шарах на кінцях і боках без закінчення клей ПВА.



Якщо двері шафок вибивають важко при закриванні, викладають краплі гарячого клею на місці контакту з полицею. Також можна скористатися спеціальною повсті, яка продається в меблевому магазині. Зараз нічого не збивається.



Якщо у вас є кутова кухня, ви не можете відрізати стільницю. На стику двох частин повинна бути металева насіння, яка повинна бути прикріплена до герметика. Отже, в криві не вийде залишки їжі, а волога не з'явиться цвіль. Те ж саме відноситься до країв стільниці, особливо якщо на кухні є газова плита, а не вбудована піч.



Зазор між стіною і стільницею необхідно закрити кухонною плитою. В іншому випадку, бруд, залишки їжі, жиру і, в кінцевому підсумку, непровітовані гості з вуса накопичуються під всю структуру.

Якщо ви подивитеся на дно стільниці, то має бути скидання. Це протрудова смуга або паза по всій стільниці, яка не дозволяє вологи проникати двері шафок.



Мийка на кухні також повинна бути прикріплена до ущільнювача. Місце в шафці під раковиною сильно піддається впливу вологи. Так що край не ведеться, ущільнюючи його скотчем.

р.

Не забудьте, що пил накопичується на верхній частині шафок. Таке місце необхідно промити один раз на тиждень так, щоб незрівнянний клейовий шар не утворює. Деякі господині покривають це місце газетою і змінюють його кожні кілька тижнів.

Красивий плінтус, який охоплює порожнину під кухнею, накопичує багато забруднень на самому. Так що деякі люди кладуть кухонний килимок під ноги або скотчуть дно плінтуса так, щоб він не замочений після миття підлоги і очищення кухні.



Всі ці маленькі речі подовжать життя навіть найдорогих кухонних меблів. Які хитрості допоможуть зберегти вашу кухню чистою? Ви погоджуєтесь, що навіть недорогі кухонні меблі можуть тривати протягом багатьох років з належною обережністю?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное