Чи можна звільнити чоловіка, який серйозно збирається працювати?

Як вижити зраду свого чоловіка і не впадати в розпад після того, як поклавши її всю душу в розбитий шлюб? Це те, що нам необхідно дізнатися історію читача сьогодні. "Сайт"й



Чи варто намагатися принести чоловіка до сім'ї і який хороший урок може бути навчений з історії пропарадла? З`ясуйте разом!

Ми зустрілися на різдвяному ринку, коли я був тільки шістнадцяти. Зустрінемо з собою, як і в кращих романтичних фільмах.



Пропоную мені право після мого закінчення. Я був в сім'ї небесного щастя, щоб сказати нічого. У мене немає сумнівів, що він був. Моє батьківство не поділило радість. Головний аргумент батька, який я був занадто молодий для випускників університету. Моя мама була вражена великою віковою відмінністю від мене і мого дружця (на 7 років старше).

Проте весілля відбулося. Я впевнений, що я зможу поєднувати навчання в університеті та щасливий сімейний життя.



Усе було добре. Я успішно вступила в університет на факультеті філології, і Костя знайшов нову роботу з високим рівнем оплати. Ми мали два чудових дітей - перший був Нестюша, а через рік з'явився Андрійка. На додаток, батьки, хоча вони були проти нашого весілля, але з приходом онуків пом'якшуються і навіть давали нам житло.

Здавалося б, що він залишається тільки насолоджуватися і насолоджуватися безхмарним життям. Але з часом Костя почала дивуватися, а в одній точці він здавалося замінити. Він був подразнений найменшими трифлами, не прийшов додому пізно і практично припинив розмову зі мною. Він був відхилений від своєї роботи, тому я повинен був викинути і знайти час роботи, щоб зробити кінці зустрічі.



В результаті не вистачає грошей, навіть для їжі, і мій чоловік вирішив піти на роботу. Я не хочу, щоб обговорити все з мною. Костя просто упакувала свої речі в валізу, купивши квиток і зліва, обіцяє надсилати гроші щомісяця.



У перші місяці чоловік відправив гроші, але згодом припинив навіть виклик. Він просто зникнув від нашого життя... Спочатку я був дуже стурбований тим, що сталося щось страшне, але через деякий час друзі сказали мені, що вони побачили його з новою пристрастю живої, здорової і щасливої людини.

Я не знаю, що я щасливий з новинами або сумним. Я не розумів, чому це сталося. Я був затишним лише читанням листа та присутньою послугою.



В кінці я знав, що це буде Бог. І якщо це сталося, це краще для нас. Звичайно, я підніме дітей самостійно. Головне, що є дах над головою і всім здоровим. й

Категории

Смотрите также

Новое и интересное