Чому журналісти люблять інтерв’ю Михайла Жванецького

6 листопада 2020 року Михайло Жванецький залишив цей світ. Чудовий геній приречений всім, хто знав, наскільки видатний цей чоловік був. Його сила гумору, харизми і філософії життя продовжує надихати багато людей. Згадуємо колеги та журналісти. Гордон розповів про смішну історію. Після співбесіди в Одесі. дейнй

Де Жванецький жив Жванецький народився і піднявся в Одесі, в сім'ї лікарів. Він провів весь дитячий і студентський рік. Тоді він переїхав до Ленінграда, де він почав серйозно займатися творчістю. Однак, куди жили письменник, де доля відправила його, він завжди повернувся додому до Одеси. Це місто був його реальний будинок.

Перевірте повідомлення в Instagram.

Додаток, розширення ESTETICS (@age_aotics_club)



Дмитра Гордона та Жванецький були старі друзі. Крім того, Михайло часто прийшов до Одеси, дому та журналіста, взявши на себе можливість, запросив письменника для інтерв’ю. Після таких зустрічей, знаменитості провели багато часу разом. Як ви не можете друзів з чоловіком, як Жванецький?

Перевірте повідомлення в Instagram.

Dope, розширення Дмитра Гордона (@gordondmytro)



В ефірі України 24 Гордон згадав смішну історію. Після цього канал розповів про спогади журналіста.

«Я був великим чоловіком. Він і мав обряд. Я сказав йому: «Ви геній». Він сказав: “Зновити його знову.” І було повторено весь час. Я сказав йому кілька разів, що дуже важливо для людини сказати, що він геній. Після смерті, кожен скажеш: «Це чудово». Він був унікальним не тільки на сцені, але і в житті. Він жартував на кожному кроці. У житті був як поп. Він був живим, веселим, красивим. Чудовий чоловік з важкою долею, говорить Гордон.

Перевірте повідомлення в Instagram.

Dopis, розширення Михайло Михайлович Жванецький (@michael_zhvanetsky)



Гордон пам'ятав ще один цікавий сюжет про Михайла Жванецького. Про це заявив журналіст. Заходи цієї історії відбувалися після того, як Гордон взяв чергове інтерв’ю з письменником. Історія відбулася в Одесі, де жив Жванецький.

Після співбесіди Дмитрі Гордон: Я скажу вам ще одне, я ніколи не сказав нікому. Я запрошую Михайло Михайловичу за інтерв’ю, він практично не давав інтерв’ю. Проживаю в Одесі 4 місяці на рік. Я сказав: «Михайл Михайлович, летіти з Одеси до Києва, ми зробимо це в студії». Він каже: "Все право." І перед тим, що у мене є інтерв'ю Михайла Задорнова. І я кажу: «Сьогодні ми отримали видатний письменник Михайло Задорнов.» І запитаю Жванецький: «Ви побачили інтерв’ю з Задорнов?» Він каже: «Я не бачив, чому ми були конкурентами, чому я буду згасати». Наприкінці інтерв’ю я сказав: «Для цього ми мали видатний письменник Михайло Жванецький. й

«Після того, що ми подарували багато горілки в ресторані. Ми доставимо до аеропорту, і ми пропонуємо більше коньяків. Він лежить навпіл на стільці і каже: Ось інтерв'ю з Задорнов, що я не дивився, ви сказали в кінці, що він є видатним письменником, і в кінці інтерв'ю з мене ви сказали теж. Я не доглядав, звичайно, але якщо мій мама жив, вона вам подобається, щоб викликати мене великий, але я не доглядати. На жаль, є ще люди в Одесі. Якщо ви перевернулися і сказали, що я був великим, вони будуть раді. На наступний день він називає мене і каже: «Це те, що ми говорили вчора про закінчення, не кажучи, це океї і так», Гордон згадує ностальгічно.

Перевірте повідомлення в Instagram.

Dopis, розширення Михайло Михайлович Жванецький (@michael_zhvanetsky)



Але, Михайло Жванецький дійсно може називатися великим чоловіком. Його робота залишила приємну позначку в серцях тих, хто народився в СРСР.



Кожен, хто пощастило зустріти талановитого гумориста на своєму шляху до життя, має неповторну історію. І ми згадуємо про те, що співатель Михайло Жванецький, неімітований геній, письменник, філософ і просто красива людина. Вічна пам'ять!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное