Чому необхідно за смаком прогріти воду з медом відразу після прокидання

Про те, як він корисний для людей. медовийй Крім того, редактори часто діляться з вами цікавими рецептами з медом. Але в сьогоднішній статті ми хочемо розкрити ще більше можливостей цього універсального продукту. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

р.

У Карнатаці (держава в Індії) є племена, представники яких називають медові пасту. Дуже незвичайна дієта. Щоранку п'ють 3/4 літрів меду з бамбукового стакан. Не їсти нічого на сніданок. Після такої незвичайної їжі люди йдуть в ліс. Під час дня вони проходять до 30-40 км, говорить іог.



й «Такі люди постійно рухаються: скелелазіння дерев і зникають їх, збираючи мед». Їх часто лизати медом з рук, тому щоденна доза цього продукту часто перевищує 11,5 л. Коли вони повертаються додому ввечері, вони їдають кашу, що називається ігра для вечері. Але мед залишається основною їжею. й

«Гоній забезпечує психологічну стійкість та фізичне благополуччя. Це єдиний продукт, хімічний склад якого близько до крові людини. Включаючи мед у щоденну дієту, так само, як і відновить вашу кров, покращуючи здоров'я. Поведінковий мед однаково корисний для серця і мозку людини, сказав Садгуру.



浜у 灞 绀 Крім того, цей продукт дуже важливо використовувати дітей. Сприяє розвитку та підвищенню інтелектуальних здібностей. й

Якщо ви лікуєте мед тепло, тобто варити або випікати, вона перетворюється в шкідливу речовину. Під час приготування меду можна розчинити тільки в теплій воді, але не в окропі. Якщо розчиняється в теплій воді, продукт випустить певну кількість ферментів. Це може призвести до зменшення маси тіла. І якщо ви розчиняєте мед в холодній воді, його поганяють по-різному, і, відповідно, вага тіла може збільшитися. й



«Зберігаючи на те, як їсти мед, його вплив на зміну тіла. Якщо ви починаєте пити теплою водою з медом, ви помітите, як змінити здоров’я. По-перше, ваш кров буде краще киснети, тому ви будете мати більше енергії. По-друге, активується система омолодження в організмі. В цілому використання меду буде балансувати роботу кровоносної системи, говорить іонгі.

«Гоне дуже добре для людей, які практикують йога, адже очищення крові очищає енергію людини. Найкраще споживати теплою медовою водою разом з турмеричною та неемною порошком. Це підвищить гнучкість м'язів і позбавить організм токсичних речовин. й



浜у 灞 绀 Не приймаєте своє слово. Експериментуйте та слідуйте за власним прикладом. Щоб бути чесним, я ніколи не любив меду і рідко його їсти. Але слова великого йога зацікавили мене. Може бути пити склянку води з медом вранці, зробить мене краще протягом всього дня. Я думаю, що це варто спробувати!

Що ви думаєте? Як часто їсти мед і як його використовувати? Поділіться своїм досвідом у коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное