Ви повинні допомогти сестри і мати, боляче себе і чоловіка?

Люди не схильні оцінити те, що вони мають. Ми насправді дивилися істоти. Ми нерозумно любимо і ненавидимо, допомагаємо тим, хто не гідний цього, але не помітимо, хто дійсно потребує допомоги. Що близько до тебе? Окрема тема родичі та грошій Людина стає абсолютно дивним істотам, здатним невисоким знесеним.



Наша історія - це не модель відносин, але така поведінка можна знайти досить часто. Не знаю, що це залежить від. Що може бути більш цінним, ніж ваші рідні? Ми в новинах. "Сайт" Я думаю, що це теж. Наша історія, намагатися оцінити.

Незважаючи на те, що ми живемо в сучасному розширеному світі, це відбувається як в дні серпандом - що селянська жінка, ви бачите, все село живе на її пансіонат. Так зробив Ларису. Сім'я невелика: мати, старша сестра, і вона проживала так само, як якщо переривається. Удачливий або з якоїсь іншої причини, але зустрівся з Ларисою добре свінгерий

р.

Це так сталося, що Лариса повинна пережити все, щоб допомогти їй родині. Діма заробила багато, але не заохочувала допомогу матері і сестри. І здорові і навчені жінки, але живуть на одній материнській пансіоні, найдовший не поспішає працювати. Далі на пробації місяця або два, потім в робочому центрі, або навіть просто вдома, на дивані.

Dima якось зрозумів все відразу - якщо вони допомогли, інший - і досить! Подумайте про себе. Але Лариса думала інакше. Сім'я, хоча. Закрити. любителій Тому для того, щоб не згасити чоловіка, вона вирішила на різних хитрощах: вона завищена їжа, збільшення загальної витрати, купила речі в двох примірниках.



Чоловік Діма ніколи не перевіряв її витрати, довіряв її, хоча деякі майстрині легкого шика на очах. Здавалося б, щоб дізнатися все, але тримали мовчаз, тому що Лариса не хочу його загасити. Але у моєї матері та сестри виростають апетити. Почати попит більшей Порадуйте його. Лариса приймала ризиковану сходинку, яку вона отримала господиня.

Він не був особливо об'єктом, але висловив бажання зустрітися з нею. Лариса не побажала запитати своїх друзів, бо її чоловік знає їх все. Тоді я назвав мій сестра і попросив її, щоб відправити когось, хто може грати разом. Вона відповіла, як якщо Лариса закинула її. Після розмови вона дивилася, чому вона зробила все це.



Вона пам'ятала, як чоловік був сприйнятий в бідній сім'ї - його гігантська заробітна плата, здавалося б, Бог До речі, Dima спробував отримати як матір, так і сестра, щоб працювати, знайшовши їх вакансії. Не один, ні інший прийшов до інтерв'ю. Що? Лариса має зрозуміти, як допомогти їм. Ведучий придумав його і працював замість.

В одній точці розмови вона розповіла її сестри, що якщо вона не змусила мусити і знайти кого-небудь, вона буде любити вас, а не гроші. Діма не переносить такої речі. У відповідь вона отримала: «Добра сестра, грошові перекази, добре зроблено, оселився!» У вас є домогосподарка! Поговоріть про гроші! Це також називається сестра!



Якщо Лрісса не була в положенні. Вона покликала сестру на півгодини до Діма прийшов додому, і коли він повернувся, він знайшов дружину в процесі - вперше запросив залишити. Після того, як амбулатор, лікарня, ніч народився хлопчик. Моя сестра згадувала цей ранок. Повідомляємо, що хтось Світлана незабаром буде у розпорядженні Лариси.

- Подаруйте свою поїздку пізніше, щоб отримати будинок!
- Шукаю, я народила. Хлопець. Ніч...
- Ви в лікарні зараз?
- Так! У нас є хлопчик!
- Чекаю, що я роблю тут з моїм асами? Чому я збив Svetka від роботи? Покажіть, як це закінчиться, то ми вирішили. Про нас



Знебочений Larissa трахнув у сльози. Немає відповіді, немає віолончелі, немає привітання. Мати, яка на телефоні почала заходити, як зараз зберегтиТак що немає підозри, що У середині цих планів Лариса просто випустили виклик і відключили свій телефон. А коли Діма прийшов, щоб відвідати її, вона сказала її всім духом.

Важко знати, що ваші улюблені люди просто не хвилюються про вас. Ви можете використовуватися без проблем. Що відбувається в житті не цікаво. Діма Лариса заспокоїлася і сказала: Я бачив все, чекав, щоб ви зрозуміли все самостійно. Це сором'язливість, що виявилося так важко, але люди не навчаються по-різному. Не хвилюйтеся, три з нас будуть краще зараз!



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Тим не менш, це сталося. Ми не знаємо, як розвивається взаємозв'язок цієї сім'ї, і чи отримує Лрісса разом з сестрами і матір'ю. Написати коментарях, що ви думаєте про це і буде Лариса зробити право, якщо вона перестає давати свої рідні гроші? Зареєструватися

Відносні та гроші В цілому тема слизька і не завжди приємна. Дякуємо Богу, люди часто мають достатню кількість розуму, як вони кажуть, не довести. Однак для кожного індивіда, події розвиваються самостійно. Ознайомтеся з нашим повідомленням про галантний чоловік, який став освячений дружиною незрівняною подругою, а також інформативною і справжньою історією. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное