Затишний рецепт торта гіпсі, який робить його замість шаварми

Я бачив гіпсову галину рецепт незвичайного торта, який підкорив мене своєю простотою в кулінарії. І поєднання інгредієнтів в ній є просто «покетна бомба», як мій нефрит говорить. Це один пердят З куркою і грибами можна по-справжньому назвати мережива, так як замість тіста він готовий вірменський лаваш.

Сьогодні видання. "Сайт" Поділитися інструкціями підготовки лаціна з смачними начинками. Мій чоловік називає цю пасту «шаварський пиріг», і я називаю його «ацетатний рулет». Неможливим є розбити!



Рецепт торта з куркою та грибами Рослинні інгредієнти
  • 750г куряче філе
  • 200–250г мариновані гриби
  • 250г сир моцарелла
  • 2 Вірменський лаваш
  • 0,5 ч.л. сухого часнику
  • 0,5 ч.л. паприка
  • щіпка
  • сіль, перець за смаком


Наповнення інгредієнтів
  • 4 яйця
  • 150г йогурт або сметана
  • 1 ч.л. кунжут
  • 50г вершкове масло
  • 0,5 ч.л. солі


Підготовка
  1. У кип'ятіння солоної води варити курку. При приготуванні курки пам'ятайте, щоб додати пару горох чорного перцю і цибулю.



  2. Щоб приготувати заливку, перемішайте яйця сметаною або йогуртом. Збережіть його за смаком. У водяній бані пофарбувати вершкове масло і додати його в заливку. Стирайте все разом.



  3. Для начинки нарізати готову курку невеликими шматочками. Сир натрію на дрібній тертці, нарізати гриби на тонкі пластини. Масло в водяній бані. Встановити біля деяких сирів, щоб посипати торт.



  4. Посипати спеції і посипати їх курячим філе, а потім добре перемішати. Розділіть кожен з інгредієнтів наповнення на 4 частини. Розділіть лаваш лист на 2 частини, щоб у вас буде 4 листків. На одній половині листка лаваша викласти чверть курки, грибів і сиру.





  5. Помістіть начинку, не досягаючи приблизно 2-3 сантиметрів до краю. Прокочуйте лист з рулоном 2-3 прокрутки, а потім відштовхуйте краю. В кінці слід отримати рулон начинки лаваша. При цьому з рештою лаваші.



  6. Кожен з рулонів ділиться на 4 рівні частини. Покриваємо пергаментну паперову форму для випічки (26 або 24 сантиметрів в діаметрі), а потім викладіть на дно форми рулони з начинкою.



  7. Покладіть столову ложку на рулетки поверх наповнювача. Посипати сиром і кунжутом зверху. Випікайте торт в попередньо розігрітій до 180 градусів духовки за півгодини.



  8. Це, Лава готовий. Бодибилдерши!





Прочитати рецепт докладніше, дивитися відео з кухар-канал Гіпси Galina "Galina Kitchen". Я люблю всі рецепти Галини, так як вони прості, доступні і вийдуть вперше!

https://www.youtube.com/watch? v=9D_ctG4F_Sg

Я також раджу ознайомитися з рецептурою для лосини тортів з яйцями і зеленою цибулею. Користь, апетитна і дуже смачна!



Цей рецепт торта. Курячий гриб дуже просто, найскладніше вчасно зупинитися і не їсти зайву порцію, так як страва висока калорійність.

Я думаю, що експериментую з начинкою. Хочу варити з копченими овочами, а наступного разу з замороженими овочами. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное